Videokonferencie

Videokonferencie a konferenčné kamery AVer uľahčujú a zefektívňujú skupinové videohovory a poskytujú užívateľom výnimočnú kvalitu zvuku a videa. Sú kompatibilné so všetkými vašimi obľúbenými aplikáciami. Pripojenie na ľubovoľný počítač je pomocou jediného kábla USB a kompatibilita so všetkými platformami.

Rezervácia a správa miestností

Rezervačný systém Evoko Liso je komplexné riešenie pre rezerváciu miestností a informovanie o aktuálnom stave miestností. Zlepšenie využitia kancelárií a zasadacích miestností, dostanete miesto, ktoré potrebujete vtedy keď ho potrebujete čo zaručí výrazné šetrenie času a zefektívnenie procesov.

Informačný panel

Použitím videa, animácií a textu vytvoríte aktuálny a pôsobivý obsah na pritiahnutie a udržanie pozornosti Vašich zákazníkov. Informačné panel NovoDS je marketingovým nástrojom na dosiahnutie ideálneho a jednoduchého riešenia pre Vaše dynamické komunikačné potreby vo Vašej spoločnosti.

Bezdrôtová prezentácia

NovoConnect na prenos obrazu a zvuku a je ideálnym zariadením pre konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Dokáže sa k nemu pripojiť a priamo zobrazovať na displeji až 4 zariadenia naraz. Účastníci schôdzky môžu komunikovať a zdieľať digitálny obsah prostredníctvom svojich PC, tabletov, smartfónov.

Interaktívne hlasovanie

Použitím hlasovacieho softvéru TurningPoint spolu s hlasovacími jednotkami, získate rýchle, jednoduché a efektívne odpovede na Vaše otázky, prieskumy. Možnosť výberu hlasovania v PowerPointe, cez ľubovoľnú aplikáciu alebo individuálne. Jednoduché rozhranie – manažovanie hlasovania, účastníkov, obsahu, stretnutí a reportov.

Správa a výučba v učebni

Program Insight je určený pre výučbu v počítačovej, notebookovej alebo tabletovej učebni, kde sú počítače navzájom zasieťované. Vytvára skutočne efektívne pracovné prostredie a umožňuje priamu interakciu učiteľa so svojimi žiakmi, čím sa pre učiteľa stáva výborným pomocníkom vo vyučovacom procese.

Správa a stálosť IT

Softvérové riešenie Deep Freeze pomáha udržať stálosť, spravovať a zjednodušiť multi užívateľské počítačové prostredie. Znemožní do počítača nainštalovať nežiaduci softvér, stiahnuť dokumenty, ochráni počítač pred vírusmi atď. Jednoduchým reštartovaním vrátite všetky zmeny do pôvodného nastavenia počítača.

Humanoidný robot

Humanoidný robot NAO a humanoidný robot Pepper sú novinkou v oblasti výučby programovania a informatiky. Je jedinečným prínosom pre Vašu firmu, školu či výskumné pracovisko. Majú umelý charakter a jeho kombinácia hardvéru a softvéru umožňuje čo najviac sa prispôsobiť človeku.

Robotický systém

Fable je modulárny robotický systém vhodný pre výučbu programovania, informatiky, matematiky, fyziky, mechatroniky, automatizácie. Pomáha študentom nadobudnúť zručnosti potrebné pre 21. storočie. Študenti si môžu postaviť svojho vlastného robota, ktorý spĺňa reálne potreby. Programovanie – pomocou vizuálnych blokov alebo textom.