Kto sme

eTechnology je dynamicky sa rozvíjajúci poskytovateľ inovatívnych riešení a služieb, ktoré umožňujú našim partnerom dosiahnuť obchodný rast a zároveň spoločnosti poskytnúť nové technológie, ktoré im zjednodušia život.

Čo robíme

Pomáhame firmám a organizáciám zvyšovať produktivitu pomocou jednoduchšej, efektívnejšej spolupráce a komunikácie, vytvorením kreatívneho pracovného prostredia. Neustále sa snažíme inovovať portfólio o nové produkty, ktoré sú nápomocné pre náš život.

Pre Partnerov

Dodávame riešenia prostredníctvom siete svojich partnerov po celom Slovensku. eTechnology a jeho partneri pracujú so zákazníkmi, aby im pomohli navrhnúť a poskytnúť správnu technológiu na dosiahnutie maximálnej produktivity. Úzko spolupracujeme so svojimi partnermi, dávame im a ich zákazníkom rady a odporúčania na to, aby mali prospech z týchto technológií.

Poskytovateľ technológií

Navzájom prispôsobujeme najlepšiu technológiu a pomáhame zákazníkom úspešne sa chopiť všetkých každodenných situácií, ktoré prináša podnikanie v akomkoľvek priemyselnom odvetví. Podporujeme prostredníctvom vzdelávania, školení a samozrejme tým, že pomáhame firmám a organizáciám implementovať si tieto nové technológie.

Dodávatelia

Zastupujeme popredných svetových výrobcov a máme v produktovom portfóliu viac ako 20 inovatívnych riešení. Produkty z nášho portfólia patrí medzi najpredávanejšie na Slovenskom trhu pre svoju kvalitu, inovatívnosť a cenovú dostupnosť. Naša spoločnosť je certifikovaná priamo výrobcami, čo zaručuje perfektnú technickú podporu, servis, konzultácie a poradenstvo nášho tímu ľudí.