Využite inovácie vo Vašom podnikaní implementáciou humanoidných robotov na obohatenie skúsenosti zákazníkov a transformovali rozhranie, ktoré používate na interakciu s nimi.

Prekvapenie hostí mimoriadnym uvítaním. Ponúknite svojim zákazníkom jedinečný zážitok pri vstupe do Vašej spoločnosti. Pepper ich víta, podporuje a usmerňuje podľa ich požiadaviek alebo túžob. Zadáte Pepperovi, aby povedal presne to, čo chcete aby povedal a vytvoríte tak bohatú prezentáciu – jednoducho  tak ako v PowerPointe.

Predstavte svojim zákazníkov svoje produkty a služby v novom svetle. Vyskúšajte zvedavosť  Vašich zákazníkov tým, že Pepper-a necháte  sprevádzať ich Vašimi produktami a službami. Pomocou interaktívnych animácií a ukážok Pepper bude baviť Vašich zákazníkov a informovať ich.

Podujatia. Okamžite môžete pridať obsah a obrázky Pepperovi počas vystúpenia v ľubovoľnom štádiu. Môžete si prispôsobiť reč a prezentáciu v reálnom čase alebo všetko pripraviť a nasadiť ak je to potrebné. V prípade akcií alebo veľtrhov je Pepper dokonalým zabávačom.  Interaktívne hry, tance a animácie ktoré záujmu publikum.

Školy. Prístup k vynikajúcim produktov a aplikáciám, ktoré budú podporou pre Vašich učiteľov, žiakov a Vašu školu. Robot NAO a Pepper sú zamerané  na podporu programovania na Vašej škole. Aplikácie, ktoré školy zvykli používať na podporu vzdelávania zaznamenali výrazný vývoj a teraz majú k dispozícii omnoho viac obsahu, než kedykoľvek predtým. Výzvou je však teraz rozpoznať, čo by bolo dobre používať a ako to úspešne vložiť do Vašej školy, keď ste sa už raz pre niektorú rozhodli.

Výsledky pre Vašu firmu

  • Oslovenie a zaujatie zákazníkov inovatívnou formou
  • Odlíšenie sa od konkurencie
  • Zvýšenie interakcie a komunikácie so zákazníkmi

Produkty

Chcete vedieť ako zlepšiť interakciu s Vašimi zákazníkmi pomocou humanoidného robota?

Navštívte webovú stránku humanoidnyrobot, kde sa dozviete viac o našom humanoidnom robotovi Pepper, vhodného pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorého vytvoríte unikátny zážitok pre Vašich zákazníkov.