Partnerský program spoločnosti je navrhnutý tak, aby Vám pomáhal predávať produkty eTechnology efektívnejšie a poskytnúť podporu a pomoc kedykoľvek ju budete potrebovať. Ba čo viac, umožní Vám odlíšiť sa od konkurencie a odmení Vás za Vašu lojálnosť a úspechy. Je určený pre podnikateľské subjekty, so záujmom o dlhodobú spoluprácu s našou spoločnosťou.

Pripojením sa k Partnerskému programu budeme s Vami zdieľať vedomosti a znalosti ohľadom nášho produktového portfólia a služieb, rovnako ako Vám poskytneme marketingové materiály a zdroje s cieľom pomôcť tomu, aby Vaša firma ešte viac prosperovala.

Produktové portfólio

Zastupujeme popredných svetových výrobcov a máme v produktovom portfóliu viac ako 20 inovatívnych produktov. Úzko spolupracujeme so svojimi dodávateľmi, dávame im a ich zákazníkom rady a odporúčania na to, aby mohli dosiahnuť maximálny prospech.

Vedúce značky

Produkty z nášho portfólia patrí medzi najpredávanejšie na Slovenskom trhu pre svoju kvalitu, inovatívnosť a cenovú dostupnosť. Navzájom prispôsobujeme najlepšiu technológiu a výzvy zákazníkov a pomáhame výrobcom a zákazníkom úspešne sa chopiť všetkých každodenných situácií.

Znalosti

Sme hrdí na vynikajúce znalosti, odhodlanie a vášeň všetkých ľudí v našom tíme. Naša spoločnosť je certifikovaná priamo výrobcami, čo zaručuje perfektnú technickú podporu, servis, konzultácie a poradenstvo nášho tímu ľudí.

Technické oddelenie

Máme vlastné technické oddelenie zložené s ľudí s vysokými technickými vedomosťami a schopnosťami. Poskytujeme podporu priamo na mieste, ktorá zaručuje, že nemusíte posielať zariadenie na opravu a môžete si byť istí, že časové prestoje budú pre Vašu organizáciu veľmi malé.

Demo produkty a skúšobné licencie

Demo produkty za zvýhodnené ceny pre prezentáciu u Vašich zákazníkov a tiež možnosť získať skúšobné verzie programov.

Školenia

Zaškolenie Vašich ľudí na prácu s našimi produktami. Školenie obsahuje informácie o inštalácií a zapojení produktov, jednotlivé možnosti funkcií produktov a praktické ukážky práce s produktami.

Podpora a servis

Zabezpečenie technickej podpory ako aj záručného a pozáručného servisu produktov z nášho portfólia

Inštalácia produktov

Inštalácie produktov sú dôležitým prvkom správneho fungovania všetkých nami ponúkaných produktov. V prípade záujmu je možná inštalácia produktov a riešení u Vášho zákazníka.