eTechnology poskytuje prenájom inovatívnych produktov, ktoré zvyšujú efektivitu a atraktívnosť konferencií, stretnutí a podujatí. Naše produktové portfólio sa stále vyvíja  a naše pútavé riešenia, Vám prinesú zajtrajšie technológie už dnes. Chápeme, ako Vás naše najnovšie technológie môžu obohatiť a nadchnúť, a taktiež si môžete byť istí vynikajúcimi skúsenosťami koncových užívateľom s týmito technológiami.

eTechnology  špecialisti , konzultačný a poradenský postup so zameraním sa iba na niekoľko starostlivo vybraných technológií,  Vám môže dať jasnú predstavu o tom, ako najlepšie môžete využiť naše produkty s cieľom zlepšiť Vaše akcie. Povedzte nám svoju predstavu a my nájdeme riešenie, dodané za cenu bez skrytých nákladov a bezkonkurenčnú úroveň služieb po celom Slovensku. Na prenájom ponúkame tieto produkty:

Robot NAO

Posilnite marketingové aktivity jednoducho, zábavne a zároveň profesionálne. Niečo unikátne a nové, prezentujte Vaše produkty prostredníctvom robota NAO. Nezostaňte len pri reklamných banneroch a letákoch ale presuňte Vašu prezentáciu do modernej formy.

Informačné dotykové panely

Informačné dotykové displeje ponúkajú skvelú kvalitu a výkon. Displeje s  uhlopriečkou 65″ (166 cm) na mobilnom stojane sú zárukou, že obraz zostane ostrý a dobre čitateľný z akejkoľvek pozície. Zlepšené zobrazovanie informácii vhodné pre každú situáciu a priestory zaručí zvýšený celkový dojem.

Hlasovacie zariadenia

Hlasovacie zariadenia s rozšírenými možnosťami pre jednoduché a rýchle testovanie vtiahnu Vašich študentov do výučby.  Kvalitné a ľahké prevedenie zabezpečuje dokonalú optimalizáciu výučby. Získaním okamžitej spätnej väzby zistíte pochopenie učiva.

Požiadavka na prenájom produktu

© 2022 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené.