eTechnology poskytuje prenájom inovatívnych produktov, ktoré zvyšujú efektivitu a atraktívnosť konferencií, stretnutí a podujatí. Naše produktové portfólio sa stále vyvíja a naše pútavé riešenia, Vám prinesú zajtrajšie technológie už dnes. Chápeme, ako Vás naše najnovšie technológie môžu obohatiť a nadchnúť, a taktiež si môžete byť istí vynikajúcimi skúsenosťami koncových užívateľom s týmito technológiami.

eTechnology špecialisti , konzultačný a poradenský postup so zameraním sa iba na niekoľko starostlivo vybraných technológií, Vám môže dať jasnú predstavu o tom, ako najlepšie môžete využiť naše produkty s cieľom zlepšiť Vaše akcie. Povedzte nám svoju predstavu a my nájdeme riešenie, dodané za cenu bez skrytých nákladov a bezkonkurenčnú úroveň služieb po celom Slovensku. Na prenájom ponúkame tieto produkty:

Produkty na prenájom

Požiadavka na prenájom produktu

Navštívte webovú stránku Informačné panely, kde sa dozviete viac o našich moderných, inovatívnych produktoch a riešeniach vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých vytvoríte kreatívne pracovné prostredie.