Každá porada je zmysluplná – umožňuje bohatšiu spoluprácu a zdieľanie vedomostí, aby ste dostali očakávanú odpoveď rýchlejšie.

Kreatívna spolupráca počas firemných prezentácií, porád, stretnutí… Technológie, ktoré sa ľahko používajú a ktoré nevyžadujú odborné znalosti a ktoré zmenia spôsob Vašej práce. Vaša pracovná sila môže byť viac zapojená a využitá, operácie efektívnejšie a spolupráca vylepšená.
V súčasnosti sme tlačení robiť viac pri nižších nákladoch. Aby ste si udržali konkurenčnú prevahu, je potrebné získať každú kvapku z hodnoty Vášho technického vybavenia, Vašich nehnuteľností a Vašich ľudí. Pracovné modely sa menia pomocou menších, viac sústredených tímov, ktoré spoločne prinášajú do života nové myšlienky a zavádzajú ich rýchlo na trh. Produkty pre vizuálnu spoluprácu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia. Môžete takto:

  • Ovplyvňovať odbornosť v celej firme
  • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
  • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a podporujú produktivitu
  • Pomocou softvéru pre vzdialenú spoluprácu a interaktívnych displejov umožniť zdieľanie komplexných myšlienok a na zdieľaných dokumentoch zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

 

Výsledky pre Vašu firmu

  • Zníženie cestovania bez toho, aby ste prišli o pozitíva ľudskej interakcie
  • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
  • Kreatívne pracovné prostredie
  • Prítomnosť všetkých kľúčových ľudí na každej schôdzke oživí Vaše podnikanie
  • Produkty

Interaktívny displej

Interaktívne dotykové displeje sú revolúciou v oblasti komunikácie a spolupráce. Vďaka LED technológii podsvietenia ponúka krištáľovo jasné zobrazenie obrazu. S funkcionalitou ako pri tablete ale s veľkosťou interaktívneho displeja.


Interaktívna stena Nureva Wall

Interaktívnou stenou Nureva Wall digitálne transformujete spôsob práce vo firme pomocou svojich obľúbených nástrojov vytvorením veľkej dotykovej plochy pre vizuálnu spoluprácu. Vytvoríte tak kreatívne pracovné prostredie pre spoluprácu, zdielanie nápadov a riešení.

Bezdrôtové zariadenie Solstice

Bezdrôtové zariadenie Solstice Pod je ideálnym riešením pre konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Bezdrôtové pripojenie na displej alebo projektor viacerým prítomným súčasne. Inovatívna forma prezentácie, rýchle a jednoduché ovládanie. Už žiadne káble na stole.


Audio konferencia Nureva HDL300

Audio konferencia Nureva HDL300 disponuje novou technológiou, ktorá konečne umožní každému počuť konferenčný hovor bez ohľadu na to, kde sedí alebo ako sa pohybuje na stretnutí. Vzdialení účastníci majú pocit, že sú s tímom priamo.

Informačný panel Evoko Pusco

Evoko Pusco je komplexný systém na zlepšenie internej komunikácie vo Vašej spoločnosti. Všetky aspekty komunikácie v pracovnom priestore sa zlúčili do jedného jednoduchého a inteligentného riešenia – Evoko Pusco. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť dva káble!


Rezervačný systém Evoko Liso

Rezervačný systém Evoko Liso je nové hardvérové riešenie pre rezerváciu miestností. Zlepšenie využitia kancelárií a zasadacích miestností, dostanete miesto, ktoré potrebujete vtedy keď ho potrebujete čo zaručí výrazné šetrenie času.

Chcete sa dozvedieť viac o koncepte Smart kancelária?

Navštívte webovú stránku Smart kancelária, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch pre vizuálnu spoluprácu vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých vytvoríte kreatívne pracovné prostredie.

© 2019 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | About company