Každá porada je zmysluplná – umožňuje bohatšiu spoluprácu a zdieľanie vedomostí, aby ste dostali očakávanú odpoveď rýchlejšie.

Kreatívna spolupráca počas firemných prezentácií, porád, stretnutí… Technológie, ktoré sa ľahko používajú a ktoré nevyžadujú odborné znalosti a ktoré zmenia spôsob Vašej práce. Vaša pracovná sila môže byť viac zapojená a využitá, operácie efektívnejšie a spolupráca vylepšená.
V súčasnosti sme tlačení robiť viac pri nižších nákladoch. Aby ste si udržali konkurenčnú prevahu, je potrebné získať každú kvapku z hodnoty Vášho technického vybavenia, Vašich nehnuteľností a Vašich ľudí. Pracovné modely sa menia pomocou menších, viac sústredených tímov, ktoré spoločne prinášajú do života nové myšlienky a zavádzajú ich rýchlo na trh. Produkty pre vizuálnu spoluprácu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia. Môžete takto:

  • Ovplyvňovať odbornosť v celej firme
  • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
  • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a podporujú produktivitu
  • Pomocou softvéru pre vzdialenú spoluprácu a interaktívnych displejov umožniť zdieľanie komplexných myšlienok a na zdieľaných dokumentoch zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

 

Výsledky pre Vašu firmu

  • Zníženie cestovania bez toho, aby ste prišli o pozitíva ľudskej interakcie
  • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
  • Kreatívne pracovné prostredie
  • Prítomnosť všetkých kľúčových ľudí na každej schôdzke oživí Vaše podnikanie
  • Produkty

Interaktívny displej NovoTouch

Interaktívne dotykové displeje sú revolúciou v oblasti komunikácie a spolupráce. Vďaka LED technológii podsvietenia ponúka krištáľovo jasné zobrazenie obrazu. S funkcionalitou ako pri tablete ale s veľkosťou interaktívneho displeja.


Bezdrôtové zariadenie Solstice

Solstice  je ideálnym riešením pre konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Bezdrôtové pripojenie na displej alebo projektor viacerým prítomným súčasne. Inovatívna forma prezentácie, rýchle a jednoduché,  žiadne káble na stole.

Rezervačný systém Evoko Liso 

Rezervačný systém Evoko Liso je nové hardvérové riešenie pre rezerváciu miestností. Zlepšenie využitia kancelárií a zasadacích miestností, dostanete miesto, ktoré potrebujete vtedy keď ho potrebujete čo zaručí výrazné šetrenie času.


Videokonferencie AVer

Videokonferencie AVer uľahčujú a zefektívňujú skupinové videohovory a poskytujú užívateľom výnimočnú kvalitu zvuku a videa. Sú kompatibilné so všetkými vašimi obľúbenými aplikáciami. Pripojenie na ľubovoľný počítač je pomocou jediného kábla USB.

Chcete sa dozvedieť viac o koncepte Smart kancelária?

Navštívte webovú stránku Smart kancelária, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch pre vizuálnu spoluprácu vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých vytvoríte kreatívne pracovné prostredie.

© 2022 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené.