Virtuálna realita pre školy. Realita vo Vašej triede.

ClassVR je prelomový systém virtuálnej reality určený špeciálne pre školy. Umožňuje zapojenie do výučby a vytvára skvelý zážitok pre študentov všetkých vekových kategórií. Pomáha pochopiť študentom predmety, témy a javy cez osobné skúsenosti. ClassVR výrazne zvyšuje záujem študentov, posilňuje ich vedomosti, podporuje zapamätanie si a osvojenie získaných informácií a neposlednom rade zlepšuje výsledky študentov.

ClassVR obsahuje set VR/AR okuliarov, prenosnú stanicu na zabezpečenie a nabíjanie okuliarov, jednoduché užívateľské prostredie, súbor metodických listov a aktivít pre výučbu, prístup k vebovému portálu, pomocou ktorého je možné jednoducho spravovať a kontrolovať zariadenia v triede.

  • Charakteristika riešenia

Samostatné okuliare – bez potreby mobilu

ClassVR okuliare je samostatné zaradenie špeciálne určené pre školy, poskytujúce neskutočne živý zážitok a to všetko pod plnou kontrolou učiteľa. Na rozdiel od iných zariadení, nepotrebuje ďalšie prídavné zariadenia. Všetko integrované do jedného zariadenia s jednoduchým ovládaním.

Produktový list ClassVR

Jednoduché ovládanie a správa

Dôležitou súčasťou ClassVR je užívateľsky jednoduchý portál, poskytujúci všetok potrebný obsah a nástroje pre úspešné zdieľanie obsahu a aktivít študentom. Jednoduchým ovládaním môžete vytvárať zoznamy jednotlivých lekcií a aktivít. Jedným kliknutím, učiteľ môže poslať obsah priamo do zariadení.

Obsah a lekcie pre virtuálnu a rozšírenú realitu

Obsah a štruktúrované aktivity a lekcie podporia predstavivosť študentov,  zanechajú v nich zážitok, zlepšia zapamätateľnosť a skúsenosti. Zvýšia tým schopnosť vizualizácie a schopnosť osvojiť si javy z rôznych oblastí ako napr. Matematika, Fyzika, Chémia, Informatika, Zemepis, Veda, História, Biológia a ďalšie. K dispozícií viac ako 900 aktivít a lekcií z rôznych oblastí rozdelených do oblastí ako 3D modely, obrázky video, zvuk a scény. Kreativita pomocou 360 kamery alebo 3D modelov s možnosťou vytvoriť vlastné aktivity a lekcie.

Implementácia, školenie a podpora

ClassVR online školenie je určené pre všetkých ktorý majú záujem implementovať VR technológiu do výučbového procesu K dispozícií sú aj on-line kurzy pre samo zaškolenie vo vorme videí a kvízov. On-line kurzy môžete absolvovať opakovane hocikedy aby ste si osviežili informácie a zdokonalili zručnosti s ClassVR.

Ovládanie jednoduchým gestom

K jednoduchosti prispieva aj ovládanie gestami ClassVR, ľahký spôsob, akým môžu študenti navigovať sa v rozhraní a nachádzať, vyberať a spúšťať činnosti.

Rukami a jednoduchými pohybmi hlavy sa môžete pohybovať po ikonách, vyberať a spúšťať činnosti. Žiadne tlačidlá, žiadne ovládače, ktoré by ste držali. Nájdite, čo chcete, potom dajte gesto a môžete začať …

Keď si prezeráte obrázok 360, státie a otáčanie sa môže byť nebezpečné, najmä pre malé deti. S gestom „naklonenia hlavy“ zariadenia ClassVR stačí nakloniť hlavu doľava a doprava a budete sa otáčať okolo obrazu, čo vám umožní vychutnať si 360 stupňové obrázky z bezpečného sedenia.

© 2022 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené.