Verejná správa

Moderná verejná správa spĺňa všetky predpoklady pre efektívnu komunikáciu s verejnosťou. Použitie produktov audio vizuálnej komunikácie umožní Vášmu tímu spolupracovať a zobrazovať informácie tak ako nikdy predtým.

Vytvorenie skutočnej spolupráce

Neustále sa hovorí o podpore lepšej spolupráce medzi ľuďmi  v práci – o vzďaľovaní sa  od spojitého sveta a približovaní sa k digitálnej dobe. Až 46% vedúcich pracovníkov hovorí, že plánuje zvýšiť rozpočet na technológie, ktoré toto podporujú. Ale skutočne efektívna spolupráca je zdá sa stále frustrujúco prchavá. Technológia sama o sebe nezaručí to, aby sa tak stalo, ale nový spôsob práce zmení každodennú vzájomnú súčinnosť medzi ľuďmi a zákazníkmi.

Spôsob ako veci robíme – dôvtipnejšia práca

Vaši ľudia môžu byť slobodný a nechať veci plynúť, pomocou priateľskej a interaktívnej technológie, ktorá je prirodzená a ktorá spája tímy a obohacuje ich pracovný deň. Ľudia budú 100% zapojení do práce a sústredení.

Aby pracovné prostredie pracovalo

Miesto kde pracujeme je veľmi dôležité. A pritom iba 44% percent trávime za svojim pracovným stolom.  Ak budete používať produktívne technológie a nástroje v pracovnom prostredí, budú kancelárske priestory pracovať pre Vašich ľudí a nie proti nim.

Flexibilné pracovné prostredie pre flexibilnú prácu

Predstavte si skutočne flexibilné pracovné prostredie s miestom pre formálne stretnutia, projekčnými miestnosťami, miestnosťami pre brainstormingové aktivity a s flexibilnými priestormi po celej budove s kanceláriami – navrhnuté tak, aby pomohlo Vašim pracovným tímom spolupracovať a zdieľať myšlienky a informácie lepšie ako kedykoľvek predtým.

Interaktívne displeje vhodné na väčšinu vnútorných stien sú výborným riešením rovnako pre internú komunikáciu aj pre spoluprácu väčších skupín. Interaktívne displeje znamenajú, že ad hoc stretnutia alebo rozhovory môžu byť produktívnejšie – je s nimi okamžitý prístup k informáciám, okamžité zdieľanie súborov a informácií a umožňuje ľudom zachytiť aktuálnu inšpiráciu a zaznamenať si ju.

Mobilný interaktívny systém na zachytávanie dát z bielej tabule alebo flipchartu sa dá premiestňovať všade tam , kde to Vaši ľudia potrebujú – plne obsadené zasadačky nespĺňajú podmienky pre neodkladné pracovné schôdzky: spolupráca môže nastať všade tam, kde a kedy je to potrebné.

Strávia Vaši ľudia veľa času cestovaním na pracovné schôdzky? Predstavte si, že by namiesto toho prišli schôdzky k nim a Vy by ste mohli kalkulovať efektívne a rozvinúť video a dátové konferencie.

Produkty pre video komunikáciu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia.

Vstupné priestory úradu

Recepcia s prehľadnou navigáciou a informáciami pre občanov pomocou. Moderný a efektívny spôsob zobrazovania pomocou informačných panelov alebo kioskov.

Výsledky pre Vašu organizáciu

  • Podporiť flexibilnú prácu s interaktívnymi displejmi, ktoré prirodzene poskytujú spolupracujúce prostredie aj pre zamestnancom mimo kancelárií
  • Vytvoriť atraktívnejšie prostredie pre schôdzky s interaktívnymi tabuľami alebo displejmi
  • Lepšie využiť spoločné priestory – používanie interaktívnych displejoch pre ad hoc stretnutiach
  • Zabezpečiť väčšiu flexibilitu prostredníctvom mobilných interaktívnych systémov
  • Úspešné flexibilné pracovné zostavy
  • Jednoduchšie plánovanie, menej administratívy

Produkty

  • Inovatívne vzdelávanie
  • Interaktívna spolupráca a komunikácia

Hlasovacie zariadenia

Použitím hlasovacieho zariadenia získate rýchle, jednoduché a efektívne odpovede na Vaše otázky. Či už ide o konferencie, kongresy, workshopy, podnikové školenia či spoločenské akcie, spravite tak Vašu akciu, či prezentáciu zaujímavejšiu a zábavnejšiu


eLearning

Je súbor nástrojov na podporu vzdelávania vo Vašej firme alebo organizácií. Vaše materiály sa stanú ľahko dostupnými pomocou internetového prehliadača. Vyznačujú sa jednoduchým a intuitívnym ovládaním. Zjednodušia a urýchlia prípravu na prezentáciu a zúčastnení lepšie pochopia problematiku.

Interaktívne systémy

Sú moderné zariadenia, ktoré ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu vo firmách, čím sa zlepší a zjednoduší práca, ušetria sa náklady, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita.


Interaktívne displeje

Interaktívne displeje sú vďaka najnovším zobrazovacím technológiám inovatívnym riešením pre miestnosti a zvyšujú možnosť rýchlo a jednoducho komunikovať. Majú vysokú kvalitu a nedochádza pri nich k nežiaducemu tieneniu, vysoká životnosť displeja zaručuje dlhú životnosť produktu.

Audio systémy

Navrhnuté pre kvalitnú distribúciu zvuku v miestnosti. Kvalitným ozvučením sa tiež výrazným spôsobom zvýši schopnosť pochopiť a zapamätať si prezentované informácie, vtiahnuť do deja a zvýšiť emócie.


Dataprojektory

Ponúkajú jednoduché riešenie pre profesionálne prezentácie a zobrazovanie informácií. Priestory ožijú a zúčastnených upúta a viac vtiahne do deja prezentovaných informácií. Tiež zaručí audio vizuálny zážitok.

Stálosť IT prostredia

Veľa organizácií má problém, aby sa počítače využívali na to, na čo sú určené a aby sa dosiahla maximálna efektivita pri ich používaní. Softvérové riešenie, ktoré pomáha udržať stálosť, spravovať a zjednodušiť multi užívateľské počítačové prostredie.


Informačné panely

Použitím videa, animácií a textu vytvoríte aktuálny a pôsobivý obsah na pritiahnutie a udržanie pozornosti Vašich zákazníkov. Informačné elektronické panely sú marketingovým nástrojom na dosiahnutie ideálneho riešenie pre Vaše dynamické komunikačné potreby.

Rezervačné systémy

Rezervačný systém je nové hardvérové riešenie pre rezerváciu miestností. Zlepšenie využitia kancelárií a zasadacích miestností, dostanete miesto, ktoré potrebujete vtedy keď ho potrebujete čo zaručí výrazné šetrenie času.


Bezdrôtové systémy

Bezdrôtové prenášače obrazu a zvuku sú ideálnym zariadením pre  konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Produkty sa vyznačujú pekným dizajnom a inovatívnosťou, čo umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie.

© 2018 eTechnology