V súčasnej dobe sa veľmi rýchlym tempom zvyšuje množstvo počítačov vo firmách, organizáciách atď. S nárastom počtu techniky sa samozrejme aj zvyšuje náročnosť na stálosť a správu v počítačovom prostredí. Produkty od spoločnosti Faronics správcom týchto zariadení zjednodušia starostlivosť o ne a užívateľom zabezpečia stálosť a funkčnosť. V neposlednom rade Vám ušetria čas a peniaze a drahý softvérový servis.

Softvérové riešenie Deep Freeze, pomáha udržať stálosť,  multi-užívateľského počítačového prostredia pomocou technológie reštartu. Naše riešenie zabezpečí 100% stálosť pracoviska, a oslobodí IT pracovníkov od únavnej technickej podpory a softvérových problémov. Z technologických inovácií profitujú retailové prevádzky, hotely, zdravotnícke zariadenia, knižnice, vládne organizácie a korporácie.

Veľa firiem má problém, aby sa počítače v ich spoločnosti využívali na to, na čo sú určené a aby sa dosiahla maximálna efektivita pri ich používaní. Hlavné oblasti firemnej produktivity pre šetrenie času a nákladov:

 

  • Zachovanie maximálnej integrity počítačového prostredia
  • Počítače a aplikácie sú používané na ich primárne účely
  • Šetrenie nákladov na energie a servisnú podporu
  • Kontrola a manažovanie počítačov v prostredí
  • Efektívna správa

 

Riešenia navrhnuté pre firmy zabezpečia Vaše dáta kombináciou špičkových nástrojov pre správu prostredia. Najvyspelejšími bezpečnostnými technológiami ochránia Váš business pred hrozbami internetu a umožnia Vám aj Vašim zamestnancom sústrediť sa na prácu a podnikanie.

 

  • Produkty
  • Produktová mikrostránka

Správa a stálosť IT prostredia

Veľa firiem má problém, aby sa počítače využívali na to, na čo sú určené a aby sa dosiahla maximálna efektivita pri ich používaní. Softvérové riešenie Deep Freeze, ktoré pomáha udržať stálosť, spravovať, zjednodušiť a zlepšiť multiužívateľské počítačové prostredia.Chcete vedieť ako zabezpečiť 100% funkčnosť Vašich PC?

Navštívte webovú stránku Programyprespravu, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch a riešeniach vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých zabezpečíte 100% stálosť Vášho IT prostredia.

© 2018 eTechnology