V súčasnej dobe sa veľmi rýchlym tempom zvyšuje množstvo počítačov vo firmách, organizáciách atď. S nárastom počtu techniky sa samozrejme aj zvyšuje náročnosť na stálosť a správu v počítačovom prostredí. Produkty od spoločnosti Faronics správcom týchto zariadení zjednodušia starostlivosť o ne a užívateľom zabezpečia stálosť a funkčnosť. V neposlednom rade Vám ušetria čas a peniaze a drahý softvérový servis.

Softvérové riešenie Deep Freeze, pomáha udržať stálosť,  multi-užívateľského počítačového prostredia pomocou technológie reštartu. Naše riešenie zabezpečí 100% stálosť pracoviska, a oslobodí IT pracovníkov od únavnej technickej podpory a softvérových problémov. Z technologických inovácií profitujú retailové prevádzky, hotely, zdravotnícke zariadenia, knižnice, vládne organizácie a korporácie.

Veľa firiem má problém, aby sa počítače v ich spoločnosti využívali na to, na čo sú určené a aby sa dosiahla maximálna efektivita pri ich používaní. Hlavné oblasti firemnej produktivity pre šetrenie času a nákladov:

 

  • Zachovanie maximálnej integrity počítačového prostredia
  • Počítače a aplikácie sú používané na ich primárne účely
  • Šetrenie nákladov na energie
  • Kontrola a manažovanie počítačov v prostredí
  • Efektívna správa pomocou jednej konzoly
  • Zvýšenie produktivity
  • Redukcia nákladov na servisnú podporu

 

Riešenia navrhnuté pre firmy zabezpečia Vaše dáta kombináciou špičkových nástrojov pre správu prostredia. Najvyspelejšími bezpečnostnými technológiami ochránia Váš business pred hrozbami internetu a umožnia Vám aj Vašim zamestnancom sústrediť sa na prácu a podnikanie.

 

  • Produkty

Deep Freeze

Technológia „obnova reštartovaním“ znamená zabezpečenie dát a nulového narušenia akéhokoľvek počítačového prostredia či rôznych počítačových systémov. Chráni počítače zmrazením požadovanej konfigurácie a po reštarte odstráni všetky nežiaduce zmeny alebo škodlivý softvér.

Deep Freeze Cloud

Je sada produktov ponúkaných ako “Služba ako servis” (SaaS) pre správu a stálosť Vašich IT aktív. Súčasťou riešenia je aj energetický manažment (PowerSave), povolenie aplikácií (Anti-Executable), kiosk mód (WIN Select). Manažovanie pomocou jednej konzoly, pre maximálnu jednoduchosť.

Chcete vedieť ako zabezpečiť 100% funkčnosť Vašich PC?

Navštívte webovú stránku Programyprespravu, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch a riešeniach vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých zabezpečíte 100% stálosť Vášho IT prostredia.

© 2019 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | About company