Každá porada je zmysluplná – umožňuje bohatšiu spoluprácu a zdieľanie vedomostí, aby ste dostali očakávanú odpoveď rýchlejšie.

Interaktívne technológie sa používajú na firemné prezentácie a porady, ale v neposlednom rade sú využívane aj ako reprezentačné účely firmy pri stretnutiach s obchodnými partnermi alebo zákazníkmi. Pri práci s touto technikou získa Vaša prezentácia na efektivite, Vaše ukážky sú presvedčivejšie, pútavejšie a ešte Vám aj ušetria čas a samozrejme financie.
Strávia Vaši ľudia veľa času cestovaním na pracovné schôdzky? Predstavte si, že by namiesto toho prišli schôdzky k nim a Vy by ste mohli kalkulovať efektívne a rozvinúť spoluprácu na diaľku. Produkty pre kreatívnu spoluprácu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia. Môžete takto:

 • Ovplyvňovať odbornosť v celej firme
 • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
 • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a podporujú produktivitu
 • Pomocou interaktívnej techniky ponúknuť prácu na diaľku, ktorá robí dojem ako by ste robili tvárou v tvár
 • Pomocou softvéru pre vzdialenú spoluprácu a interaktívne displeje umožniť zdieľanie komplexných myšlienok a na zdieľaných dokumentoch zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

 

Výsledky pre Vašu firmu

 • Zníženie cestovania bez toho, aby ste prišli o pozitíva ľudskej interakcie
 • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
 • Kreatívne pracovné prosredie
 • Prítomnosť všetkých kľúčových ľudí na každej schôdzke oživí Vaše podnikanie
 • Produkty
 • Produktová mikrostránka

Interaktívne systémy

Sú moderné zariadenia, ktoré ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu vo firmách, čím sa zlepší a zjednoduší práca, ušetria sa náklady, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita.


Bezdrôtové zariadenia

Bezdrôtové zariadenia sú ideálnym riešením pre konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Bezdrôtové pripojenie na displej alebo projektor viacerým prítomným súčasne. Inovatívna forma prezentácie, rýchle a jednoduché ovládanie. Už žiadne káble na stole.

Audio systémy

Navrhnuté pre kvalitnú distribúciu zvuku v miestnosti. Kvalitným ozvučením sa tiež výrazným spôsobom zvýši schopnosť pochopiť a zapamätať si prezentované informácie, vtiahnuť do deja a zvýšiť emócie.


Rezervačný systém

Rezervačný systém je nové hardvérové riešenie pre rezerváciu miestností. Zlepšenie využitia kancelárií a zasadacích miestností, dostanete miesto, ktoré potrebujete vtedy keď ho potrebujete čo zaručí výrazné šetrenie času.

Chcete sa dozvedieť viac o koncepte Smart kancelária?

Navštívte webovú stránku Smart kancelária, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch a riešeniach vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých vytvoríte kreatívne pracovné prostredie.

© 2018 eTechnology