Každá porada je zmysluplná – umožňuje bohatšiu spoluprácu a zdieľanie vedomostí, aby ste dostali očakávanú odpoveď rýchlejšie.

Interaktívne technológie sa používajú na firemné prezentácie a porady, ale v neposlednom rade sú využívane aj ako reprezentačné účely firmy pri stretnutiach s obchodnými partnermi alebo zákazníkmi. Pri práci s touto technikou získa Vaša prezentácia na efektivite, Vaše ukážky sú presvedčivejšie, pútavejšie a ešte Vám aj ušetria čas a samozrejme financie.
Strávia Vaši ľudia veľa času cestovaním na pracovné schôdzky? Predstavte si, že by namiesto toho prišli schôdzky k nim a Vy by ste mohli kalkulovať efektívne a rozvinúť spoluprácu na diaľku. Produkty pre kreatívnu spoluprácu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia. Môžete takto:

  • Ovplyvňovať odbornosť v celej firme
  • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
  • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a podporujú produktivitu
  • Pomocou interaktívnej techniky ponúknuť prácu na diaľku, ktorá robí dojem ako by ste robili tvárou v tvár
  • Pomocou softvéru pre vzdialenú spoluprácu a interaktívnych displejov umožniť zdieľanie komplexných myšlienok a na zdieľaných dokumentoch zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

 

Výsledky pre Vašu firmu

  • Zníženie cestovania bez toho, aby ste prišli o pozitíva ľudskej interakcie
  • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
  • Kreatívne pracovné prostredie
  • Prítomnosť všetkých kľúčových ľudí na každej schôdzke oživí Vaše podnikanie
  • Produkty

Interaktívny displej Avocor

Interaktívne dotykové displeje Avocor sú revolúciou v oblasti komunikácie a spolupráce. Vďaka LED technológii podsvietenia ponúka krištáľovo jasné zobrazenie obrazu. S funkcionalitou ako pri tablete ale s veľkosťou interaktívneho displeja.


Interaktívna stena Nureva Wall

Interaktívnou stenou Nureva Wall digitálne transformujete spôsob práce vo firme pomocou svojich obľúbených nástrojov vytvorením veľkej dotykovej plochy pre vizuálnu spoluprácu. Vytvoríte tak kreatívne pracovné prostredie pre spoluprácu, zdielanie nápadov a riešení.

Bezdrôtové zariadenie Solstice

Bezdrôtové zariadenie Solstice Pod je ideálnym riešením pre konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Bezdrôtové pripojenie na displej alebo projektor viacerým prítomným súčasne. Inovatívna forma prezentácie, rýchle a jednoduché ovládanie. Už žiadne káble na stole.


Audio systém Nureva HDL300

Audio systém Nureva HDL300 disponuje novou technológiou, ktorá konečne umožní každému počuť konferenčný hovor bez ohľadu na to, kde sedí alebo ako sa pohybuje na stretnutí. Vzdialení účastníci majú pocit, že sú s tímom priamo.

Audio konferencia Evoko Minto

Profesionálny audio-konferenčný bezdrôtový systém Evoko Minto založený na BT technológií. Rýchle, jednoduché pripojenie a hladká spolupráca s Vaším mobilným telefónom, tabletom alebo notebookom.


Rezervačný systém Evoko Liso

Rezervačný systém Evoko Liso je nové hardvérové riešenie pre rezerváciu miestností. Zlepšenie využitia kancelárií a zasadacích miestností, dostanete miesto, ktoré potrebujete vtedy keď ho potrebujete čo zaručí výrazné šetrenie času.

Chcete sa dozvedieť viac o koncepte Smart kancelária?

Navštívte webovú stránku Smart kancelária, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch a riešeniach vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých vytvoríte kreatívne pracovné prostredie.

© 2019 eTechnology