Každá porada je zmysluplná – umožňuje bohatšiu spoluprácu a zdieľanie vedomostí, aby ste dostali očakávanú odpoveď rýchlejšie.

Interaktívne technológie sa používajú na firemné prezentácie a porady, ale v neposlednom rade sú využívane aj ako reprezentačné účely firmy pri stretnutiach s obchodnými partnermi alebo zákazníkmi. Pri práci s touto technikou získa Vaša prezentácia na efektivite, Vaše ukážky sú presvedčivejšie, pútavejšie a ešte Vám aj ušetria čas a samozrejme financie.
Strávia Vaši ľudia veľa času cestovaním na pracovné schôdzky? Predstavte si, že by namiesto toho prišli schôdzky k nim a Vy by ste mohli kalkulovať efektívne a rozvinúť spoluprácu na diaľku. Produkty pre kreatívnu spoluprácu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia. Môžete takto:

 • Ovplyvňovať odbornosť v celej firme
 • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
 • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a podporujú produktivitu
 • Pomocou interaktívnej techniky ponúknuť prácu na diaľku, ktorá robí dojem ako by ste robili tvárou v tvár
 • Pomocou softvéru pre vzdialenú spoluprácu a interaktívne displeje umožniť zdieľanie komplexných myšlienok a na zdieľaných dokumentoch zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

 

Výsledky pre Vašu firmu

 • Zníženie cestovania bez toho, aby ste prišli o pozitíva ľudskej interakcie
 • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
 • Kreatívne pracovné prosredie
 • Prítomnosť všetkých kľúčových ľudí na každej schôdzke oživí Vaše podnikanie
 • Produkty
 • Produktová mikrostránka

Interaktívne systémy

Interaktívne displeje Avocor a interaktívna stena Nureva Wall sú moderné zariadenia, ktoré ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu vo firmách, čím sa zlepší a zjednoduší práca, ušetria sa náklady, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita.


Bezdrôtové zariadenia

Bezdrôtové zariadenia NovoPro a Solstice Pod sú ideálnym riešením pre konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Bezdrôtové pripojenie na displej alebo projektor viacerým prítomným súčasne. Inovatívna forma prezentácie, rýchle a jednoduché ovládanie. Už žiadne káble na stole.

Audio systémy

Audio konferencia Evoko Minto a audio systém Nureva DHL300 sú navrhnuté pre kvalitnú distribúciu zvuku v miestnosti. Kvalitným ozvučením sa tiež výrazným spôsobom zvýši schopnosť pochopiť a zapamätať si prezentované informácie, vtiahnuť do deja a zvýšiť emócie.


Rezervačný systém

Rezervačný systém Evoko Liso je nové hardvérové riešenie pre rezerváciu miestností. Zlepšenie využitia kancelárií a zasadacích miestností, dostanete miesto, ktoré potrebujete vtedy keď ho potrebujete čo zaručí výrazné šetrenie času.

Chcete sa dozvedieť viac o koncepte Smart kancelária?

Navštívte webovú stránku Smart kancelária, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch a riešeniach vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých vytvoríte kreatívne pracovné prostredie.

© 2018 eTechnology