My počúvame a učíme sa a pomocou technológií spoločne riešime vzdelávacie problémy

Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby sa venovali kľúčovým otázkam, prioritám a výzvam, ktorým školy na Slovensku dnes čelia. Preto sa zameriavame na po­rozumenie veciam ako sú ambície Vašej školy, Vaše ciele a potreby, kedykoľvek sa s Vami zhovárame.

Dve slová, ktoré sa ozývajú najviac sú zmena a náročné. Zmeny týkajúce sa osnov, skúšania a informačno-komunikačných technológií (IKT) sú uvádzané najviac, popri tlaku na čas ľudí, kvalitu vzdelávania a riadenia stále viac napätých rozpočtov. Dáme sa do boja s Vašimi problémami a neprestaneme, pokiaľ’ Vám ich nepomô­žeme vyriešiť.

skoly
 1. Flexibilná podpora IKT pre školy
  Komplexná technologická podpora, flexibilne ušitá na Vaše meniace sa potreby.
 2. Informačný systém pre školy
  Cloudový systém, ktorý spája údaje za účelom uvedomenia si plného potenciálu každého dieťaťa.
 3. Elektronická bezpečnosť
  Prvotriedna bezpečnosť pre Vašu školu ako štandard.
 1. Sieťové riešenia pre školy
  Ponúkame riešenia, produkty a podporu pre Vašu školskú sieť
 2. eLearning
  Riešenia určené pre vyučujúce­ho / prednášajúceho na vyučo­vanie.
 3. Výučba a digitálny obsah 
  Pomocou nových zdrojov informácií a platforiem Vám pomôžeme odomknúť potenciál Vašich študentov.

IKT školenia

Technológie v školách sa stávajú čoraz viac komplexnejšie a dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Keď investujete do nových technológií, chcete prirodzene využiť ich plný potenciál a zabezpečiť maximálne využitie všetkých vlastností a výhod. Ale bez kvalitného zaškolenia to môže ľahko skončiť tým, že produkty sa stanú nepoužívané alebo nesprávne používané.

Naši lektori so skúsenosťami z praxe Vám poskytnú kvalitné školenia určené špeciálne pre Vás. Všetci lektori sú flexibilní a s ich komunikačnými schopnosťami sú schopní zabezpečiť účinné školenia, aby boli dobre zrozumiteľné všetkým. Viac informácii o IKT školeniach nájdete TU.

IKT podpora pre školy od eTechnology

Vzdialená podpora

100 % vzdialená podpora, ktorej úlohou je aktívna kontrola a zabezpečenie „zdravia“ Vašich produktov a včasné varovanie pri problémoch.

Podpora na mieste

Naši technici priamo u Vás budú detailne riešiť problémy rôzneho druhu, ktoré spadajú mimo Vašich interných odborných znalostí.

 • Produkty

Hlasovacie zariadenie TurningPoint

Použitím hlasovacieho zariadenia TurningPoint získate rýchle, jednoduché a efektívne odpovede na Vaše otázky. Umožňuje učiteľovi položiť otázku študentom a študenti reagujú pomocou hlasovacích zariadení alebo pomocou webu – použitím mobilných zariadení.


Interaktívne displeje

Interaktívne displeje sú ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu v školách alebo medzi nimi. Vytvoria dotykovú interaktívnu plochu z každej tabule, flipchartu, podlahy, steny alebo inej plochy.

Vizualizér AVerVision

Vizualizér AVerVision je zariadenie v princípe podobné meotarom. Na rozdiel od meotarov vizualizéry dokážu snímať a premietať nielen priesvitné fólie, ale aj akékoľvek tlačivá či priestorové predmety. V spojení s počítačom, môžeme snímane objekty interaktívne upravovať. Môžeme na snímaní obraz dopisovať, dokreslovať, zaznačovať.


Dataprojektory Vivitek

Dataprojektory tohto typu sú ideálnym produktom pre školy. Prenosné, s ultra krátkou alebo krátkou projekciou minimalizujú tienenie pri práci, šetria miesto a zjednodušujú inštaláciu. Súčasťou je rozšírená záruka pre školy – 5 rokov na projektor a 3 roky na lampu projektora.

Interaktívny 3D obsah Corinth

Corinth je vizuálna knižnica, ktorá obsahuje stovky  interaktívnych 3D modelov.Vďaka jednoduchému a rýchlemu použitiu digitálnych objektov môžu učitelia zefektívniť svoje prípravy na hodiny, vtiahnuť študentov viac do vyučovania a motivovať ich ku kreativite.


Stálosť IT – Deep Freeze

Softvérové riešenie Deep Freeze pomáha udržať stálosť, spravovať a zjednodušiť multi užívateľské počítačové prostredie. Znemožní do počítača nainštalovať nežiaduci softvér, stiahnuť dokumenty, ochráni počítač pred vírusmi atď. Jednoduchým reštartovaním vrátite všetky zmeny do pôvodného nastavenia počítača.

Humanoidný robot NAO

Humanoidný robot NAO je novinkou v oblasti výučby programovania a informatiky. Je jedinečným prínosom pre Vašu školu či výskumné pracovisko. Má umelý charakter a jeho kombinácia hardvéru a softvéru umožňuje čo najviac sa prispôsobiť človeku.


Správa a výučba – LanSchool

 Program LanSchool je určený pre výučbu v počítačovej, notebookovej alebo tabletovej učebni, kde sú počítače navzájom zasieťované. Vytvára skutočne efektívne pracovné prostredie a umožňuje priamu interakciu učiteľa so svojimi žiakmi, čím sa pre učiteľa stáva výborným pomocníkom vo vyučovacom procese.

© 2019 eTechnology