Projekcia je ideálnou voľbou pre to, aby Vaše priestory ožili. Či sa jedná o kultúrny dom, kino, divadlo, múzeum alebo galériu,  podľa charakteru priestoru, tematického rozdelenia a umiestenia možno navrhnúť riešenie, ktoré návštevníkov upúta. Správne zvoleným audiovizuálnym riešením bude výsledkom atraktívny priestor, ktorý budú návštevníci radi vyhľadávať. Spolu so správnym ozvučením dokážete návštevníka upútať, vtiahnuť do deja a zvýšiť jeho emócie.
Nechajte návštevníkov zapojiť všetky zmysly vnímania. Atraktívne priestory zaistia, že sa k vám budú návštevníci neustále vracať. Dôležité je pracovať s emóciami a snažiť sa komunikovať s návštevníkmi.

Či už sú to dataprojektory, informačné panely alebo videosteny, ktoré šetria čas, náklady a umožňujú jedinečný zážitok a atmosféru pre návštevníkov budú vždy ekonomicky užitočnou investíciou. Pre mestské zastupiteľstvá sú vhodné hlasovacie zariadenia, ktoré zapoja poslucháča do deja a zvýšia ich záujem o prezentujúce témy a získate výsledky hlasovania.
Keď hovoríme o našom riešení pre verejnú správu– hovoríme o projekte a technických riešeniach. Projekt je základom celej realizácie ako komplexného riešenia, na ktorom konci je plne funkčný systém audiovizuálnej technológie. Naše riešenia Vám pomôžu:

 • Identifikovať hlavné prínosy a postaviť riešenia založené na reálnych mierach
 • Vylepšiť Vaše požiadavky – takým spôsobom, že môžete uprednostniť investície oproti hlavným prínosom
 • Uplatniť riešenie na mieru – so správnymi produktmi a službami
 • Vytvoriť konkrétny obsah, vyjadrovať požadovanú atmosféru a
 • Priniesť návštevníkovi faktické informácie spojené s príslušnými zážitkami

Výsledky pre Vašu organizáciu

 • Neopakovateľný zážitok pre návštevníkov
 • Vyšší záujem návštevníkov
 • Jednoduchá komunikácia návštevníkom
 • Šetrenie času a finančných prostriedkov
 • Produkty
 • Chcete vedieť ako zlepšiť projekciu a prezentáciu?

Dataprojektory

Ponúkajú jednoduché riešenie pre profesionálne prezentácie a zobrazovanie informácií. Priestory ožijú a zúčastnených upúta a viac vtiahne do deja prezentovaných informácií. Tiež zaručí audio vizuálny zážitok.


Informačné panely

Zobrazovacie displeje ponúkajú skvelú kvalitu a výkon. Displeje s  pozorovacím uhlom 178° v horizontálnom smere sú zárukou, že obraz zostane ostrý a dobre čitateľný z akejkoľvek pozície. Zlepšené zobrazovanie informácii vhodné pre každú situáciu a priestory zaručí zvýšený celkový dojem.

Hlasovacie zariadenia

Použitím hlasovacieho zariadenia získate rýchle, jednoduché a efektívne odpovede na Vaše otázky. Či už ide o konferencie, kongresy, workshopy, podnikové školenia či spoločenské akcie, spravite tak Vašu akciu, či prezentáciu zaujímavejšiu a zábavnejšiu


Audio systémy

Navrhnuté pre kvalitnú distribúciu zvuku v miestnosti. Kvalitným ozvučením sa tiež výrazným spôsobom zvýši schopnosť pochopiť a zapamätať si prezentované informácie, vtiahnuť do deja a zvýšiť emócie.

Chcete vedieť ako zlepšiť projekciu a prezentáciu?

Vyplňte meno a email a my Vám zdarma zašleme riešenie na danú problematiku, ktoré nájdete v e-booku Firemná produktivita, priamo do Vašej emailovej schránky.

© 2018 eTechnology