Kto sme

eTechnology je dynamicky sa rozvíjajúci poskytovateľ inovatívnych riešení a služieb, ktoré umožňujú našim partnerom dosiahnuť obchodný rast a zároveň spoločnosti poskytnúť nové technológie, ktoré im zjednodušia život.

Čo robíme

Pomáhame firmám a organizáciám zvyšovať produktivitu pomocou jednoduchšej,  efektívnejšej spolupráce a  komunikácie, vytvorením  kreatívneho pracovného prostredia. Neustále sa snažíme inovovať portfólio o nové produkty, ktoré sú nápomocné pre náš život.

Pre Partnerov

Dodávame riešenia prostredníctvom siete svojich partnerov po celom Slovensku. eTechnology a jeho partneri pracujú so zákazníkmi, aby im pomohli navrhnúť a poskytnúť správnu technológiu na dosiahnutie priority – maximálnu produktivitu. Úzko spolupracujeme so svojimi partnermi, dávame im a ich zákazníkom rady a odporúčania na to, aby mohli dosiahnuť maximálny prospech.

Poskytovateľ technológií

Navzájom prispôsobujeme najlepšiu technológiu a výzvy zákazníkov a pomáhame zákazníkom úspešne sa chopiť všetkých každodenných situácií, ktoré prináša podnikanie v akomkoľvek priemyselnom odvetví. Podporujeme spoločnosť prostredníctvom vzdelávania a školení, náhľadov a prieskumov a samozrejme tým, že pomáhame firmám implementovať si tieto nové technológie.

Dodávatelia

Zastupujeme popredných svetových výrobcov a máme v produktovom portfóliu viac ako 20 inovatívnych riešení. Produkty z nášho portfólia patrí medzi najpredávanejšie na Slovenskom trhu pre svoju kvalitu, inovatívnosť a cenovú dostupnosť. Naša spoločnosť je certifikovaná priamo výrobcami, čo zaručuje perfektnú technickú podporu, servis, konzultácie a poradenstvo nášho tímu ľudí.

Taiwanská spoločnosť Aver Information je výrobca a dodávateľ vizualizérov a kamier pre videokomunikáciu.

Japonská spoločnosť SoftBank Robotics vyvíja a predáva humanoidné roboty pre oblasť školstva a firiem.

Dánska spoločnosť je výrobca robotických systémov Fable, ktorými  študenti nadobudnú znalosti programovania.

Taiwanský výrobca kvalitných displejov, informačných panelov a projektorov, ktoré sú určené pre širokú oblasť trhu.

Anglická spoločnosť ClassVR je svetový líder a priekopník v používaní technológie virtuálnej reality v prostredí vzdelávania.

Americká spoločnosť sa zaoberá vývojom a predajom bezdrôtových systémov pre vizuálnu spoluprácu.

Kanadská spoločnosť je líder v softvérových riešeniach, ktoré umožňujú správu a stálosť PC prostredí.

Americká spoločnosť je svetový líder v poskytovaní hlasovacích a hodnotiacich systémov pre rôzne oblasti trhu.

Švédska spoločnosť Smart Media Solutions je popredným výrobcom audio vizuálneho inštalačného príslušenstva.

Švédska spoločnosť Evoko je výrobca inovatívnych produktov pre komunikáciu vo firemných priestoroch.

© 2022 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené.