Kto sme

eTechnology je poskytovateľ inovatívnych riešení a služieb, ktoré umožňujú našim partnerom dosiahnuť obchodný rast a zároveň spoločnosti poskytnúť nové technológie, ktoré im zjednodušia život. Smart kancelária, Smart budova, Smart mesto, Smart svet.

Čo robíme

Pomáhame firmám a organizáciám zvyšovať produktivitu pomocou jednoduchšej,  efektívnejšej spolupráce a komunikácie, vytvorením  kreatívneho pracovného prostredia. Neustále sa tiež snažíme inovovať svoje portfólio o nové produkty, ktoré sú nápomocné pre náš každodenný život.

Produktové portfólio

Produktové portfólio

Zastupujeme  popredných svetových výrobcov a máme v produktovom portfóliu viac ako 20 inovatívnych produktov. Úzko spolupracujeme so svojimi dodávateľmi, dávame im a ich zákazníkom rady a odporúčania na to, aby mohli dosiahnuť maximálny prospech.

Vedúce značky eTechnology

Vedúce značky

Produkty z nášho portfólia patrí medzi najpredávanejšie na Slovenskom trhu pre svoju kvalitu, inovatívnosť a cenovú dostupnosť. Navzájom prispôsobujeme najlepšiu technológiu a výzvy zákazníkov a pomáhame výrobcom a zákazníkom úspešne sa chopiť všetkých každodenných situácií, ktoré prináša podnikanie a akomkoľvek priemyselnom odvetví.

znalosti eTechnology j

Znalosti

Sme hrdí na vynikajúce znalosti, odhodlanie a vášeň všetkých ľudí v našom tíme. Naša spoločnosť je certifikovaná priamo výrobcami, čo zaručuje perfektnú technickú podporu, servis, konzultácie a poradenstvo nášho tímu ľudí. Preberáme veľké riziko a investujeme vopred, čo by naši klienti a partneri v opačnom prípade museli znášať sami.

Technické oddelenie eTechnology

Technické oddelenie

Máme vlastné technické oddelenie zložené s ľudí s vysokými technickými vedomosťami a schopnosťami. Máte istotu, že títo ľudia sú Vám plne k dispozícii. Poskytujeme podporu priamo na mieste, ktorá zaručuje, že nemusíte posielať zariadenie na opravu a môžete si byť istí, že časové prestoje budú pre Vašu organizáciu veľmi malé.

© 2022 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené.