Kto sme

eTechnology je poskytovateľ inovatívnych riešení a služieb, ktoré umožňujú našim partnerom dosiahnuť obchodný rast a zároveň spoločnosti poskytnúť nové technológie, ktoré im zjednodušia život.

Čo robíme

Pomáhame firmám a organizáciám zvyšovať produktivitu pomocou jednoduchšej,  efektívnejšej spolupráce a komunikácie, vytvorením  kreatívneho pracovného prostredia. Neustále sa tiež snažíme inovovať svoje portfólio o nové produkty, ktoré sú nápomocné pre náš každodenný život.

Produktové portfólio

Produktové portfólio

Zastupujeme  popredných svetových výrobcov a celkovo máme v produktovom portfóliu takmer 70 produktov. Úzko spolupracujeme so svojimi dodávateľmi, dávame im a ich zákazníkom rady a odporúčania na to, aby mohli dosiahnuť maximálny prospech.

Odhodlaní produktoví špecialisti eTechnology

Odhodlaní produktoví špecialisti

Ako náš partner budete mať vlastného produktového človeka, ktorý Vám pomôže rásť vo Vašom biznise.  Poradia Vám ako zmeniť spôsob práce, pomôžu vybrať správnu techniku, aby ste dosiahli maximálnu návratnosť  a vy sa budete môcť koncentrovať na oblasti produktivity, ktoré sú pre Vás najdôležitejšie.

znalosti eTechnology j

Znalosti

Sme hrdí na vynikajúce znalosti, odhodlanie a vášeň všetkých ľudí v našom tíme. Naša spoločnosť je certifikovaná priamo výrobcami, čo zaručuje perfektnú technickú podporu, servis, konzultácie a poradenstvo nášho tímu ľudí. Preberáme veľké riziko a investujeme vopred, čo by naši klienti a partneri v opačnom prípade museli znášať sami.

Technické oddelenie eTechnology

Technické oddelenie

Máme vlastné technické oddelenie zložené s ľudí s vysokými technickými vedomosťami a schopnosťami. Máte istotu, že títo ľudia sú Vám plne k dispozícii. Poskytujeme podporu priamo na mieste, ktorá zaručuje, že nemusíte posielať zariadenie na opravu a môžete si byť istí, že časové prestoje budú pre Vašu organizáciu veľmi malé.

Vedúce značky eTechnology

Vedúce značky

Veľa produktov z nášho portfólia patrí medzi najpredávanejšie na Slovenskom trhu pre svoju kvalitu, inovatívnosť a cenovú dostupnosť. eTechnology navzájom prispôsobuje najlepšiu technológiu a výzvy zákazníkov a pomáha výrobcom a zákazníkom úspešne sa chopiť všetkých každodenných situácií, ktoré prináša podnikanie a akomkoľvek priemyselnom odvetví.

© 2019 eTechnology