Technická podpora

033 / 73 311 05

Technická podpora je absolútne nutná v štádiu dokazovania správnosti novej koncepcie pri akomkoľvek projekte a technická podpora zaisťuje tiež, že všetka technika bude správne fungovať vo Vašom prostredí.

Poskytujeme kompletnú technickú podporu pre u nás zakúpené produkty. Odpoveď dostanete vždy do nasledujúceho dňa, takže si môžete byť istí, že časové prestoje budú pre Vašu firmu veľmi malé. Či už máte problém s interaktívnou tabuľou, projektorom alebo inou technikou, neváhajte nás kontaktovať a obrátiť so žiadosťou o pomoc.

Servis

033 / 73 311 05

Sme tu, aby sme vám pomohli získať čo najviac z Vašich produktov , neváhajte nám zavolať pre všetky Vaše po potreby.Zabezpečujeme kompletný záručný aj po záručný servis pre u nás zakúpené produkty. Všetky produkty z nášho portfólia majú štandardnú 2 ročnú záruku, na niektoré vybrané produkty poskytujeme 3 a viac ročnú záruku. Pri zasielaní reklamácií musíte mať vyplnený náš reklamačný protokol.  Máme zmluvy o servise produktov so všetkými našimi dodávateľmi, aby sme našim partnerom a zákazníkom zaručili pokojnú myseľ pri nákupe produktov.

Vzdialená podpora

033 / 73 311 05

V rámci skvalitnenia služieb našim zákazníkom poskytujeme jednoduchý spôsob vyriešenia problémov IKT zariadení prostredníctvom vzdialenej podpory.

Postup je jednoduchý, stiahnite si súbor vzdialenej podpory a spojte sa s naším technikom, ktorý vás bude inštruovať o ďalšom postupe. Program umožní urobiť zásah servisného technika na vašom počítači tak, ako by bol priamo pri ňom.

Registrácia 5 ročná záruka pre Vivitek a NovoTouch

  • Záruka zahŕňa výmenu Vivitek projektora vrátane nákladov na servisnú prácu počas záručnej doby a prepravy späť k zákazníkovi. Upozorňujeme, že záruka neobsahuje demontáž, montáž projektora, ako aj jeho zaslanie predajcovi, od ktorého ste si projektor zakúpili.
  • V prípade výmeny lampy počas záruky, majú tieto zostávajúcu záruku pôvodnej lampy inštalovanej v projektore.
  • Predpokladom tejto predĺženej záruky pre vzdelávacie inštitúcie je registrácia sériového čísla, tiež Vaše údaje a že ste vzdelávacou inštitúciou.
  • Registráciu Vášho nového projektora Vivitek je nutné vykonať do 90 dní od jeho zakúpenia, registráciu nie je možné vykonať dodatočne.

© 2022 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené.