Sme plne k dispozícii našim partnerov a ich zákazníkov a veríme, že tento záväzok by nemal skončiť ako náhle došlo k predaju.

Technická podpora

033 /73 311 05

Servis

033 /73 311 05

Technická podpora je absolútne nutná v štádiu dokazovania správnosti novej koncepcie pri akomkoľvek projekte a technická podpora zaisťuje tiež, že všetka technika bude správne fungovať vo Vašom prostredí.

Poskytujeme kompletnú technickú podporu pre u nás zakúpené produkty. Odpoveď dostanete vždy do nasledujúceho dňa, takže si môžete byť istí, že časové prestoje budú pre Vašu firmu veľmi malé. Či už máte problém s interaktívnou tabuľou, projektorom alebo inou technikou, neváhajte nás kontaktovať a obrátiť so žiadosťou o pomoc.

Sme tu, aby sme vám pomohli získať čo najviac z Vašich produktov , neváhajte nám zavolať pre všetky Vaše po potreby.Zabezpečujeme kompletný záručný aj po záručný servis pre u nás zakúpené produkty. Všetky produkty z nášho portfólia majú štandardnú 2 ročnú záruku, na niektoré vybrané produkty poskytujeme 3 a viac ročnú záruku. Pri zasielaní reklamácií musíte mať vyplnený náš reklamačný protokol.  Máme zmluvy o servise produktov so všetkými našimi dodávateľmi, aby sme našim partnerom a zákazníkom zaručili pokojnú myseľ pri nákupe produktov.

© 2019 eTechnology