Vytvorte dobre fungujúce a efektívne pracovné prostredie rovnako v kancelárií ako aj mimo nej

Vaši ľudia môžu byť slobodný a nechať veci plynúť, pomocou priateľskej a interaktívnej technológie, ktorá je prirodzená a ktorá spája tímy a obohacuje ich pracovný deň. Ľudia budú 100% zapojení do práce a sústredení.

Predstavte si, že by ste vo vašej zasadacej miestnosti bezpečne mohli zaznamenať všetky Vaše poznámky a náčrtky z bielej tabule alebo flipchartu a ukladať ich alebo prenášať v reálnom čase do ďalších pripojených inteligentných zariadení (smartfón, tablet, notebook, atď).  Inteligentné zachytenie zachytenie Vašich nápadov a myšlienok.

Alebo pomocou interaktívneho displeja a interaktívneho systému je možné zdieľať schémy produktov, diagramy a spoločne na nich pracovať. Spojíte celý tím prostredníctvom bezdrôtového komunikačného systému, takže každý môže vidieť jednotlivé nápady naživo a takto sa pomáhajú budovať osobné vzťahy   a zlepšujú sa výsledky a efektivita takýchto stretnutí vďaka priamej spolupráci – navyše sú tieto konferencie zaznamenané pre budúce použitie a budúce analýzy.

Alebo napríklad, vstupné priestory úradu vybavené informačnými panelmi alebo kioskami. s prehľadnou navigáciou a informáciami pre návštevníkov sú moderný a efektívny spôsob zobrazovania. Predstavte si, že by ste mohli vymeniť Vaše tlačené plagáty a stojany týmito produktmi s možnosťou centrálneho spravovania.

Výsledky pre Váš úrad

  • Výrazné šetrenie času
  • Menej administratívy, jednoduchšie plánovanie
  • Zníženie času premrhaného cestovaním
  • Atraktívnejšie priestory pre schôdzky
  • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
  • Produkty
  • Chcete vedieť ako zefektívniť komunikáciu s verejnosťou?

Audio systémy

Navrhnuté pre kvalitnú distribúciu zvuku v miestnosti. Kvalitným ozvučením sa tiež výrazným spôsobom zvýši schopnosť pochopiť a zapamätať si prezentované informácie, vtiahnuť do deja a zvýšiť emócie.


Interaktívne displeje

Interaktívne displeje sú vďaka najnovším zobrazovacím technológiám inovatívnym riešením pre miestnosti a zvyšujú možnosť rýchlo a jednoducho komunikovať. Majú vysokú kvalitu a nedochádza pri nich k nežiaducemu tieneniu, vysoká životnosť displeja zaručuje dlhú životnosť produktu.

Dataprojektory

Ponúkajú jednoduché riešenie pre profesionálne prezentácie a zobrazovanie informácií. Priestory ožijú a zúčastnených upúta a viac vtiahne do deja prezentovaných informácií. Tiež zaručí audio vizuálny zážitok.


Interaktívne systémy

Sú moderné zariadenia, ktoré ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu vo firmách, čím sa zlepší a zjednoduší práca, ušetria sa náklady, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita.

Hlasovacie zariadenia

Použitím hlasovacieho zariadenia získate rýchle, jednoduché a efektívne odpovede na Vaše otázky. Či už ide o konferencie, kongresy, workshopy, podnikové školenia či spoločenské akcie, spravíte tak Vašu akciu, či prezentáciu zaujímavejšiu a zábavnejšiu.


Informačné panely

Použitím videa, animácií a textu vytvoríte aktuálny a pôsobivý obsah na pritiahnutie a udržanie pozornosti Vašich zákazníkov. Informačné elektronické panely sú marketingovým nástrojom na dosiahnutie ideálneho riešenie pre Vaše dynamické komunikačné potreby.

Stálosť IT prostredia

Videokonferenčné zariadenia sú ideálnym spôsobom pre vzdialenú komunikáciu medzi firmami alebo organizáciami, čím sa zlepší a zjednoduší komunikácia na diaľku, ušetria sa náklady spojené s cestovaním, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita


Bezdrôtové systémy

Bezdrôtové prenášače obrazu a zvuku sú ideálnym zariadením pre  konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Produkty sa vyznačujú pekným dizajnom a inovatívnosťou, čo umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie.

Chcete vedieť ako zefektívniť komunikáciu s verejnosťou?

Vyplňte meno a email a my Vám zdarma zašleme riešenie na danú problematiku, ktoré nájdete v e-booku Firemná produktivita, priamo do Vašej emailovej schránky.

© 2018 eTechnology