Aver logo

Spoločnosť Aver Information je dodávateľ prezentačnej, multimediálnej a zabezpečovacej techniky. Jej cieľom je stať sa v krátkom čase jednou z troch svetovo najlepších spoločností vo svojej oblasti pôsobenia.

softbank-robotics-logo-in-color_ld

Japonská spoločnosť SoftBank Robotics vyvíja, vyrába a predáva humanoidné roboty pre oblasť školstva, firiem a výskumných inštitúcií. S viac ako 25 ročnou tradíciou patrí táto spoločnosť medzi lídrov na trhu robotiky.

Nureva logo

Kanadská spoločnosť poskytujúca inovatívne riešenia pre spoluprácu pre dosiahnutie vyššej produktivity a vytvorenie kreatívneho pracovného prostredia. Sídlo spoločnosti je v Calgary.

Vivitek logo

Taiwanský výrobca kvalitných DLP projektorov, ktoré sú určené pre širokú oblasť trhu. Projektory sa vyznačujú vysokou svietivosťou a kvalitným zobrazovaním farieb.

Stoneware logo

Stoneware Inc. je líder v poskytovaní cloudových riešení pre webovú správu a riadenie počítačov. Programy sú určené pre firmy, školy a verejnú správu.

Panasonic logo

Japonská spoločnosť Panasonic je svetovým lídrom v oblasti spotrebnej elektroniky a elektronických zariadení. Projektory, LCD displeje a ostatné zariadenia z produktového portfólia sa vyznačujú vysokou kvalitou.

mersive logo

Spoločnosť Mersive Technologies sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom bezdrôtových systémov pre vizuálnu spoluprácu.  Táto Americká spoločnosť je svetovým lídrom na trhu v oblasti bezdrôtových zariadení.

faronics

Spoločnosť Faronics je svetový líder v softvérových riešeniach, ktoré umožňujú správu, zabezpečenie, kontrolu a stálosť počítačových prostredí.

turning

Americká spoločnosť Turning Technologies je svetový líder v poskytovaní hlasovacích a odpovedných systémov pre rôzne oblasti trhu. Portfólio tejto spoločnosti je zložené z hardvérových aj softvérových produktov.

sms_logo_hires-78x45

Švédska spoločnosť Smart Media Solutions je popredným výrobcom audio vizuálneho inštalačného príslušenstva. V portfóliu nájdete  napr. držiaky pre projektory, displeje, interaktívne displeje, videokonferencie, atď.

blog-listing-image

Spoločnosť Avocor je výrobca interaktívnych displejov, ktoré sa vyznačujú inovatívnym dizajnom,  funkcionalitou a jenduchosťou používania. Displeje získali niekoľko medzinárodných ocenení.

Evoko logo

Švédska spoločnosť Evoko je výrobca inovatívneho rezervačného systému a audiokonferencie. Jednoduché a cenovo prijateľné riešenie pre širokú oblasť použitia.

© 2019 eTechnology s.r.o. Všetky práva vyhradené. Ochrana osobných údajov | Obchodné podmienky | About company