eT Obsah
eT Obsah

Výučba jazykov

Vďaka využitiu špičkovej a ľahko ovládateľnej technológie sa výučba stáva pútavým zážitkom.
Digitálne jazykové učebne od spoločnosti Roycan sa vyznačujú technológiou schopnou prenosu audio a video zdrojov v reálnom čase a vo vysokej kvalite pomocou počítačovej LAN siete. Revolučná technológia kombinuje hardvérové aj softvérové zariadenia, ktoré sú navrhnuté a určené pre používanie v počítačových (multimediálnych) učebniach. Pomocou systému Optimas sa tieto učebne premenia na skutočné výučbové prostredie –ultramoderné digitálne jazykové učebne.

Produkty Optimas sú vynikajúcimi nástrojmi pre výučbu jazykov a zabezpečujú maximálnu komunikáciu medzi učiteľom a študentami. Umožňujú zdieľať audiovizuálne zdroje medzi študentskými počítačmi (v analógovej aj digitálnej forme). Pomocou systémov môžete tiež kontrolovať a viesť zadané úlohy od učiteľského počítača a tým mať triedu plne pod kontrolou.

Milované učiteľmi aj žiakmi
Vieme, že nemáte čas na hľadanie nových pomôcok a aplikácií. Nestrácajte ďalší! Naučiť sa používať najnovšie technológie môže byť pekne náročné, ale obsah je celkom intuitívny a pritom Vám umožňuje byť tak kreatívni. I pokročilé funkcie si osvojíte behom niekoľko dotykov.

  • O riešení Optimas School
  • O riešení Optimas Class
  • Zabezpečenie Jazykovej učebne
  • Chcete sa dozvedieť viac?
Digitalne-jaz.lab_.-Roycan-netmagic_classroom-300x151

Je možné využiť už aj Vašu existujúcu počítačovú učebňu nainštalovaním systému Optimas school do tejto učebne. V tomto prípade nemusíte robiť výrazné zmeny vo Vašej učebni, pretože systém je to na prispôsobený. Jazyková učebňa Optimas School je profesionálne riešenie, ktoré sa vyznačuje veľkou funkcionalitou a ja to najkomplexnejšie riešenie jazykovej učebne na trhu. Pre efektívnejšiu výučbu sa odporúča jazykové laboratórium vybaviť aj interaktívnou tabulou/displejom, dataprojektorom, vizualizérom a audio systémom.

Optimas umožňuje používanie nespočetne veľa multimediálnych výučbových materiálov, a to ako digitálne, tak analógové priamo v triede. Všetky zdroje sú riadené učiteľom z jeho stola a prenášané priamo do pracovných NB/PC žiakov tak, aby s nimi mohli pracovať. Každý učiteľ môže mať vlastný profil, a je možné rovnako tak vytvoriť jednotlivé triedy. Študenti sú označený menami a môžu byť zobrazené na učiteľskom PC/NB v rôznych formátoch pre zefektívnenie práce učiteľa. Umožňuje učiteľovi mať kontrolu nad všetkým, čo sa deje v triede po celú dobu. Môžete sledovať prácu študenta, vzdialene prevziať kontrolu nad počítačmi študentov, odosielať a prijímať cvičenia cez sieť a mnoho ďalších funkcií.

optimas_notebook_conjunto-250x270

Videá


Jazykové laboratórium Optimas Class je založené na revolučnej technológií Optimas, ktorá kombinuje hardvérové aj softvérové zariadenia. Je navrhnutý a určený pre používanie v počítačových (multimediálnych) učebniach. Pomocou systému Optimas Class sa tieto učebne premenia na skutočné výučbové prostredie – ultramoderné digitálne jazykové laboratóriá. Možno použiť do 10 kanálov na prenos, rôzne zdroje: CD, DVD, analógové zdroje, atď., vytvorenie 8 pracovných skupín, nástroje pre anotáciu, vytvorenie multimediálnych hodín a prezentácií, nahrávanie plochy učiteľského PC vrátane audia a hlasu učiteľa. Súčasťou základného balenia nie sú slúchadla pre študentov.

optimas-school-premium
Optimas Class

Optimas Class je určený pre použitie s notebookmi a je to vynikajúci nástroj pre výučbu jazykov a zabezpečuje maximálnu komunikáciu medzi učiteľom a študentami. Umožňuje zdieľať audiovizuálne zdroje medzi študentskými počítačmi (v analógovej aj digitálnej forme). Pomocou systému môžete tiež kontrolovať a viesť zadané úlohy od učiteľského počítača a tým mať triedu plne pod kontrolou.
Dostupné sú funkcie ako odoslanie učiteľskej obrazovky študentom, súčasne odosielanie študentských obrazoviek, možnosť vytvoriť skupiny študentov, skupiny pre chat, vyžiadanie pomoci od učiteľa, monitorovanie študentských obrazoviek, postupné monitorovanie študentských obrazoviek, diaľkové ovládanie študentských počítačov, blokovanie obrazovky, myši  a klávesnice, diaľkové spustenie počítačových aplikácií, diaľkové vypnutie a zapnutie počítačov, odoslanie súborov jednotlivým študentom, nastavenie individuálnych profilov študentom a ďalšie.

Program Deep Freeze, ktorý kompletne ochráni Váš počítač a zachová všetky Vami nakonfigurované nastavenia vo Vašej Jazykovej učebni. Znemožní do počítača nainštalovať nežiaduci softvér, stiahnuť dokumenty, ochráni počítač pred vírusmi atď. Nezáleží aké zmeny užívateľ urobí, jednoduchým reštartovaním počítača vrátite všetky zmeny do pôvodného nastavenia počítača. Správcom jazykových učební a IT učiteľom tak zjednoduší starostlivosť o učebňu. Ušetríte čas a peniaze za drahý softvérový servis. Jednoduchá inštalácia, nastavenie a správa softvéru. Viac informácií o programoch pre správu učebne nájdete na www.programyprespravu.sk.

database
Obrázok2

Riešenie pomáha poskytovateľom splnenie a prekročenie očakávaní zákazníka a zabezpečiť bezporuchovú prácu s počítačom. Môžu počítať s celkovou integritou systému a zamestnanec sa môže spoľahnúť na funkčnosť výpočtovej techniky. IT personál je oslobodení od únavnej žiadosti o podporu.

Štruktúra zohľadňuje požiadavky na Váš čas a schopnosti. Je vytvorený tak aby inštalácia a ovládanie boli pre Vás jednoduché a intuitívne.

  • Zachovanie nakonfigurovaných nastavení nainštalovaných programov
  • Znemožnenie nainštalovať nežiaduci SW do počítača
  • Eliminácia drahého softvérového servisu
  • Správa SW cez LAN, WAN alebo internet
Katalóg Meníme spôsob vzdelávania

Chcete sa dozvedieť viac?

Vyplňte meno a email a my Vám zdarma zašleme riešenie na danú problematiku, ktoré nájdete v e-booku eTechnology – Meníme spôsob vzdelávania, priamo do Vašej emailovej schránky.


© 2017 eTechnology