Správa a zabezpečenie

V súčasnej dobe sa veľmi rýchlym tempom zvyšuje množstvo počítačov vo firmách, organizáciách atď. S nárastom počtu techniky sa samozrejme aj zvyšuje náročnosť na stálosť a správu v počítačovom prostredí. Produkty od spoločnosti eTechnology správcom týchto zariadení zjednodušia starostlivosť o ne a užívateľom zabezpečia stálosť a funkčnosť. V neposlednom rade Vám ušetria čas a peniaze a drahý softvérový servis.

Softvérové riešenia, ktoré pomáhajú udržať stálosť, spravovať, zjednodušiť a zabezpečiť multi-užívateľské počítačové prostredia. Naše produkty zabezpečujú 100% stálosť pracoviska, a oslobodzujú IT pracovníkov od únavnej technickej podpory a softvérových problémov. Z technologických inovácií profitujú retailové prevádzky, hotely, zdravotnícke zariadenia, knižnice, vládne organizácie a korporácie.

Veľa firiem má problém, aby sa počítače v ich spoločnosti využívali na to, na čo sú určené a aby sa dosiahla maximálna efektivita pri ich používaní. Hlavné oblasti firemnej produktivity pre šetrenie času a nákladov

  • Zachovanie maximálnej integrity počítačového prostredia
  • Počítače a aplikácie sú používané na ich primárne účely
  • Šetrenie nákladov na energie a servisnú podporu
  • Kontrola a manažovanie počítačov v prostredí
  • Nižšie náklady na školenia
  • Efektívna správa

Riešenia navrhnuté pre firmy zabezpečia Vaše dáta kombináciou špičkových nástrojov pre správu prostredia. Najvyspelejšími bezpečnostnými technológiami ochránia Váš business pred hrozbami internetu a umožnia Vám aj Vašim zamestnancom sústrediť sa na prácu a podnikanie.
To je dôvod, prečo eTechnology pripravila viacvrstvovú ochranu pre potrebu firiem.


Produktová mikrostránka www.programyprespravu.sk

  • Produkty
  • Chcete vedieť ako zvýšiť zabezpečenie a zjednodušiť správu Vašich PC?
Správa a zabezpečenie

Správa a stálosť IT prostredia

Veľa firiem má problém, aby sa počítače využívali na to, na čo sú určené a aby sa dosiahla maximálna efektivita pri ich používaní. Softvérové riešenia, ktoré pomáhajú udržať stálosť, spravovať, zjednodušiť a zlepšiť multiužívateľské počítačové prostredia.Katalóg Firemná produktivita

Chcete vedieť ako zvýšiť zabezpečenie a zjednodušiť správu Vašich PC?

Vyplňte meno a email a my Vám zdarma zašleme riešenie na danú problematiku, ktoré nájdete v e-booku Firemná produktivita, priamo do Vašej emailovej schránky.

© 2017 eTechnology