smart_kancelaria

Každá porada je zmysluplná – umožňuje bohatšiu spoluprácu a zdieľanie vedomostí, aby ste dostali očakávanú odpoveď rýchlejšie.

Interaktívne technológie sa používajú na firemné prezentácie a porady, ale v neposlednom rade sú využívane aj ako reprezentačné účely firmy pri stretnutiach s obchodnými partnermi alebo zákazníkmi. Pri práci s touto technikou získa Vaša prezentácia na efektivite, Vaše ukážky sú presvedčivejšie, pútavejšie a ešte Vám aj ušetria čas a samozrejme financie.
Strávia Vaši ľudia veľa času cestovaním na pracovné schôdzky? Predstavte si, že by namiesto toho prišli schôdzky k nim a Vy by ste mohli kalkulovať efektívne a rozvinúť spoluprácu na diaľku. Produkty pre kreatívnu spoluprácu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia. Môžete takto:

 • Ovplyvňovať odbornosť v celej firme
 • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
 • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a podporujú produktivitu
 • Pomocou interaktívnej techniky ponúknuť prácu na diaľku, ktorá robí dojem ako by ste robili tvárou v tvár
 • Pomocou softvéru pre vzdialenú spoluprácu a interaktívne displeje umožniť zdieľanie komplexných myšlienok a na zdieľaných dokumentoch zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

Výsledky pre Vašu firmu

 • Zníženie cestovania bez toho, aby ste prišli o pozitíva ľudskej interakcie
 • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
 • Kreatívne pracovné prosredie
 • Prítomnosť všetkých kľúčových ľudí na každej schôdzke oživí Vaše podnikanie
 • Produkty
 • Produktová mikrostránka
videokonferencie

Interaktívne systémy

Sú moderné zariadenia, ktoré ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu vo firmách, čím sa zlepší a zjednoduší práca, ušetria sa náklady, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita.


Interaktívne displeje

Interaktívne displeje

Interaktívne displeje sú vďaka najnovším zobrazovacím technológiám inovatívnym riešením pre miestnosti a zvyšujú možnosť rýchlo a jednoducho komunikovať. Majú vysokú kvalitu a nedochádza pri nich k nežiaducemu tieneniu, vysoká životnosť displeja zaručuje dlhú životnosť produktu.

audiosystemy

Audio systémy

Navrhnuté pre kvalitnú distribúciu zvuku v miestnosti. Kvalitným ozvučením sa tiež výrazným spôsobom zvýši schopnosť pochopiť a zapamätať si prezentované informácie, vtiahnuť do deja a zvýšiť emócie.


zaznam_dat

Bezdrôtové systémy

Bezdrôtové prenášače obrazu a zvuku sú ideálnym zariadením pre  konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Produkty sa vyznačujú pekným dizajnom a inovatívnosťou, čo umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie.

web_smart

Chcete sa dozvedieť viac o koncepte Smart kancelária?

Navštívte webovú stránku Smart kancelária, kde sa dozviete viac o našich  moderných, inovatívnych produktoch a riešeniach vhodných pre Vašu spoločnosť, pomocou ktorých vytvoríte kreatívne pracovné prostredie.

© 2018 eTechnology