My počúvame a učíme sa a pomocou technológií spoločne riešime vzdelávacie problémy

Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby sa venovali kľúčovým otázkam, prioritám a výzvam, ktorým školy na Slovensku dnes čelia. Preto sa zameriavame na po­rozumenie veciam ako sú ambície Vašej školy, Vaše ciele a potreby, kedykoľvek sa s Vami zhovárame.

Dve slová, ktoré sa ozývajú najviac sú zmena a náročné. Zmeny týkajúce sa osnov, skúšania a informačno-komunikačných technológií (IKT) sú uvádzané najviac, popri tlaku na čas ľudí, kvalitu vzdelávania a riadenia stále viac napätých rozpočtov. Dáme sa do boja s Vašimi problémami a neprestaneme, pokiaľ’ Vám ich nepomô­žeme vyriešiť.

skoly
 1. Flexibilná podpora IKT pre školy
  Komplexná technologická podpora, flexibilne ušitá na Vaše meniace sa potreby.
 2. Informačný systém pre školy
  Cloudový systém, ktorý spája údaje za účelom uvedomenia si plného potenciálu každého dieťaťa.
 3. Elektronická bezpečnosť
  Prvotriedna bezpečnosť pre Vašu školu ako štandard.
 1. Sieťové riešenia pre školy
  Ponúkame riešenia, produkty a podporu pre Vašu školskú sieť
 2. eLearning
  Riešenia určené pre vyučujúce­ho / prednášajúceho na vyučo­vanie.
 3. Výučba a digitálny obsah 
  Pomocou nových zdrojov informácií a platforiem Vám pomôžeme odomknúť potenciál Vašich študentov.

IKT školenia

Technológie v školách sa stávajú čoraz viac komplexnejšie a dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Keď investujete do nových technológií, chcete prirodzene využiť ich plný potenciál a zabezpečiť maximálne využitie všetkých vlastností a výhod. Ale bez kvalitného zaškolenia to môže ľahko skončiť tým, že produkty sa stanú nepoužívané alebo nesprávne používané.

Naši lektori so skúsenosťami z praxe Vám poskytnú kvalitné školenia určené špeciálne pre Vás. Všetci lektori sú flexibilní a s ich komunikačnými schopnosťami sú schopní zabezpečiť účinné školenia, aby boli dobre zrozumiteľné všetkým.

Viac informácii o IKT školeniach nájdete TU.

Určený pre vzdelávanie

Určený pre vzdelávanie – to je fráza, ktorú budete po­čuť od ľudí z eTechnology, na ktorú odkazujú znovu a znovu. Keďže my sa 100% zameriavame na podporu škôl na Slovensku, všetko, čo robíme priamo podlieha kľúčovému problému, ktorý môže technológia pomôcť riešiť.

Jedna vec, ktorú sme sa rokmi naučili, je lepšie urobiť menší počet vecí skutočne dobre ako rozložiť náš čas a energiu na veľa vecí. A preto sa dnes sústredíme na príkladných riešení, o ktorých ste nám povedali, že by Vám najviac pomohli pri dosiahnutí Vašej školy v oblasti IKT.

IKT podpora pre školy od eTechnology

Vzdialená podpora

100 % vzdialená podpora, ktorej úlohou je aktívna kontrola a zabezpečenie „zdravia“ Vašich produktov a včasné varovanie pri problémoch.

Podpora na mieste

Naši technici priamo u Vás budú detailne riešiť problémy rôzneho druhu, ktoré spadajú mimo Vašich interných odborných znalostí.

Podpora riadenia

Pridelený špecialista bude s Vami pri každom kroku na Vašej ceste s eTechnology Flex a bude Vám pomáhať pri Vašich pokrokoch s IKT.

 • Produkty
hlasovacie_zariadenia

Hlasovacie zariadenia

Hlasovacie zariadenia s rozšírenými možnosťami pre jednoduché a rýchle testovanie vtiahnu Vašich študentov do výučby.  Kvalitné a ľahké prevedenie zabezpečuje dokonalú optimalizáciu výučby. Získaním okamžitej spätnej väzby zistíte pochopenie učiva.


multimeter

Meracie zariadenia

Meracie zariadenia tvoria ucelený systém (zariadenia na zber dát, so softvérom a meracie senzory), určený na meranie rôznych fyzikálnych a chemických veličín. V spojení s počítačom predstavujú predstavujú nový moderný spôsob ich merania a analýzy, určený pre základné a stredné školy.

jaz_laboratoria

Jazykové laboratória

Jazykové laboratória Roycan disponujú prvou technológiou na trhu, schopnou rýchleho prenosu audio a video zdrojov v reálnom čase a vo vysokej kvalite pomocou počítačovej siete. Kombinujú hardvérové aj softvérové zariadenia, ktoré sú navrhnuté a určené pre používanie spolu s notebookmi alebo PC. Vytvoríte tak učebne so skutočným výučbovým prostredím.


zobr_displeje

Informačné panely

Použitím videa, animácií a textu vytvoríte aktuálny a pôsobivý obsah na pritiahnutie a udržanie pozornosti Vašich študentov. Informačné elektronické panely sú marketingovým nástrojom na dosiahnutie ideálneho riešenie pre komunikačné potreby Vašej školy.

tabule

Interaktívne systémy

Sú moderné zariadenia, ktoré ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu v školách alebo medzi nimi. Vytvoria dotykovú interaktívnu plochu z každej tabule, flipchartu, podlahy, steny alebo inej plochy.


vivzualizer

Vizualizéry

Umožňujú snímanie a projekciu obrázkov, textu, 3D objektov, mikroskopických objektov, dokumentov, atď. Pomáhajú efektívne a rýchlo komunikovať informácie, zúčastnení sú vtiahnutí do deja a zlepšuje sa schopnosť si zapamätať prezentované informácie.

robot

Robotika

NAO humanoidný robot je novinkou v oblasti výučby programovania a informatiky. Je jedinečným prínosom pre Vašu školu či výskumné pracovisko. Má umelý charakter a jeho kombinácia hardvéru a softvéru umožňuje čo najviac sa prispôsobiť človeku.


digit_obsah

Softvér

 Softvérové riešenia, ktoré pomáhajú spravovať a zjednodušiť  multiužívateľské počítačové a výučbové prostredie. Vďaka jednoduchému a rýchlemu použitiu a ovládaniu môžu učitelia zefektívniť svoje prípravy na hodiny, vtiahnuť študentov viac do vyučovania a motivovať ich ku kreativite.

© 2018 eTechnology