eTechnology - Kto sme

Kto sme

eTechnology je dynamicky sa rozvíjajúci poskytovateľ inovatívnych riešení a služieb, ktoré umožňujú našim partnerom dosiahnuť obchodný rast a zároveň spoločnosti poskytnúť nové technológie, ktoré im zjednodušia život.

Čo robíme

Čo robíme

Pomáhame firmám a organizáciám zvyšovať produktivitu pomocou jednoduchšej,  efektívnejšej spolupráce,  komunikácie a správy pracovného prostredia. Neustále sa tiež snažíme inovovať svoje portfólio o nové produkty, ktoré sú nápomocné pre náš život.

Pre Partnerov

Pre Partnerov

eTechnology dodáva svoje riešenia prostredníctvom siete svojich partnerov po celom Slovensku. eTechnology a jeho partneri pracujú so zákazníkmi, aby im pomohli navrhnúť a poskytnúť správnu techniku na dosiahnutie najvyššej priority – výzvu produktivity. Úzko spolupracujeme so svojimi partnermi, dávame im a ich zákazníkom rady a odporúčania na to, aby mohli dosiahnuť maximálny prospech.

Poskytovateľ technológií

Poskytovateľ technológií

eTechnology navzájom prispôsobuje najlepšiu technológiu a výzvy zákazníkov a pomáha zákazníkom úspešne sa chopiť všetkých každodenných situácií, ktoré prináša podnikanie v akomkoľvek priemyselnom odvetví. Podporujeme spoločnosť prostredníctvom vzdelávania a školení, náhľadov a prieskumov a samozrejme tým, že pomáhame firmám implementovať si tieto nové technológie.

© 2017 eTechnology