Interaktívne porady

Vytvorte dobre fungujúce a efektívne pracovné prostredie rovnako v kancelárií ako aj mimo nej

Vaši ľudia môžu byť slobodný a nechať veci plynúť, pomocou priateľskej a interaktívnej technológie, ktorá je prirodzená a ktorá spája tímy a obohacuje ich pracovný deň. Ľudia budú 100% zapojení do práce a sústredení.

Predstavte si, že by ste vo vašej zasadacej miestnosti bezpečne mohli zaznamenať všetky Vaše poznámky a náčrtky z bielej tabule alebo flipchartu a ukladať ich alebo prenášať v reálnom čase do ďalších pripojených inteligentných zariadení (smartfón, tablet, notebook, atď).  Inteligentné zachytenie zachytenie Vašich nápadov a myšlienok.

Alebo pomocou interaktívneho displeja a interaktívneho systému je možné zdieľať schémy produktov, diagramy a spoločne na nich pracovať. Spojíte celý tím prostredníctvom bezdrôtového komunikačného systému, takže každý môže vidieť jednotlivé nápady naživo a takto sa pomáhajú budovať osobné vzťahy   a zlepšujú sa výsledky a efektivita takýchto stretnutí vďaka priamej spolupráci – navyše sú tieto konferencie zaznamenané pre budúce použitie a budúce analýzy.

Alebo napríklad, vstupné priestory úradu vybavené informačnými panelmi alebo kioskami. s prehľadnou navigáciou a informáciami pre návštevníkov sú moderný a efektívny spôsob zobrazovania. Predstavte si, že by ste mohli vymeniť Vaše tlačené plagáty a stojany týmito produktmi s možnosťou centrálneho spravovania.

Výsledky pre Váš úrad

  • Výrazné šetrenie času
  • Menej administratívy, jednoduchšie plánovanie
  • Zníženie času premrhaného cestovaním
  • Atraktívnejšie priestory pre schôdzky
  • Zlepšenie komunikácie a spolupráce
  • Produkty
  • Chcete vedieť ako zefektívniť komunikáciu s verejnosťou?
audiosystemy

Audio systémy

Navrhnuté pre kvalitnú distribúciu zvuku v miestnosti. Kvalitným ozvučením sa tiež výrazným spôsobom zvýši schopnosť pochopiť a zapamätať si prezentované informácie, vtiahnuť do deja a zvýšiť emócie.


int_displeje

Interaktívne displeje

Interaktívne displeje sú vďaka najnovším zobrazovacím technológiám inovatívnym riešením pre miestnosti a zvyšujú možnosť rýchlo a jednoducho komunikovať. Majú vysokú kvalitu a nedochádza pri nich k nežiaducemu tieneniu, vysoká životnosť displeja zaručuje dlhú životnosť produktu.

dataprojektor

Dataprojektory

Ponúkajú jednoduché riešenie pre profesionálne prezentácie a zobrazovanie informácií. Priestory ožijú a zúčastnených upúta a viac vtiahne do deja prezentovaných informácií. Tiež zaručí audio vizuálny zážitok.


interaktivny_dataprojektor

Interaktívne systémy

Sú moderné zariadenia, ktoré ideálnym spôsobom umožnia spoluprácu a komunikáciu vo firmách, čím sa zlepší a zjednoduší práca, ušetria sa náklady, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita.
hlasovacie_zariadenia

Hlasovacie zariadenia

Použitím hlasovacieho zariadenia získate rýchle, jednoduché a efektívne odpovede na Vaše otázky. Či už ide o konferencie, kongresy, workshopy, podnikové školenia či spoločenské akcie, spravíte tak Vašu akciu, či prezentáciu zaujímavejšiu a zábavnejšiu.


zobr_displeje

Informačné panely

Použitím videa, animácií a textu vytvoríte aktuálny a pôsobivý obsah na pritiahnutie a udržanie pozornosti Vašich zákazníkov. Informačné elektronické panely sú marketingovým nástrojom na dosiahnutie ideálneho riešenie pre Vaše dynamické komunikačné potreby.

it_sprava

Stálosť IT prostredia

Videokonferenčné zariadenia sú ideálnym spôsobom pre vzdialenú komunikáciu medzi firmami alebo organizáciami, čím sa zlepší a zjednoduší komunikácia na diaľku, ušetria sa náklady spojené s cestovaním, celkový pracovný čas a zvýši sa produktivita


zaznam_dat

Bezdrôtové systémy

Bezdrôtové prenášače obrazu a zvuku sú ideálnym zariadením pre  konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Produkty sa vyznačujú pekným dizajnom a inovatívnosťou, čo umožňuje rýchle a jednoduché ovládanie.

Katalóg Firemná produktivita

Chcete vedieť ako zefektívniť komunikáciu s verejnosťou?

Vyplňte meno a email a my Vám zdarma zašleme riešenie na danú problematiku, ktoré nájdete v e-booku Firemná produktivita, priamo do Vašej emailovej schránky.

© 2018 eTechnology