Aver logo

Spoločnosť Aver Information je dodávateľ prezentačnej, multimediálnej a zabezpečovacej techniky. Jej cieľom je stať sa v krátkom čase jednou z troch svetovo najlepších spoločností vo svojej oblasti pôsobenia.

softbank-robotics-logo-in-color_ld

Japonská spoločnosť SoftBank Robotics vyvíja, vyrába a predáva humanoidné roboty pre oblasť školstva, firiem a výskumných inštitúcií. S viac ako 25 ročnou tradíciou patrí táto spoločnosť medzi lídrov na trhu robotiky.

logo

Česká spoločnosť poskytujúca softvérové riešenia pre základné, stredné a vysoké školy. Bola založená v roku 1991 a jej sídlo je v Opave.

Vivitek logo

Taiwanský výrobca kvalitných DLP projektorov, ktoré sú určené pre širokú oblasť trhu. Projektory sa vyznačujú vysokou svietivosťou a kvalitným zobrazovaním farieb.

Stoneware logo

Stoneware Inc. je líder v poskytovaní cloudových riešení pre webovú správu a riadenie počítačov. Programy sú určené pre firmy, školy a verejnú správu.

Panasonic logo

Japonská spoločnosť Panasonic je svetovým lídrom v oblasti spotrebnej elektroniky a elektronických zariadení. Projektory, LCD displeje a ostatné zariadenia z produktového portfólia sa vyznačujú vysokou kvalitou.

Roycan logo

Spoločnosť Roycan sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom audiovizuálnych produktov už od roku 1985. Táto Španielska spoločnosť je svetovým lídrom na trhu v oblasti jazykových laboratórií pre oblasť vzdelávania.

globisens-logo

Globisens je vzdelávacio- technologická spoločnosť, zameraná na poskytovanie najmodernejších meracích riešení pre vzdelávanie. Portfólio tvoria hlavne all-in-one laboratória pre informatiku, fyziku, biológiu a chémiu.

turning

Americká spoločnosť Turning Technologies je svetový líder v poskytovaní hlasovacích a odpovedných systémov pre rôzne oblasti trhu. Portfólio tejto spoločnosti je zložené z hardvérových aj softvérových produktov.

Vision logo

Spoločnosť je výrobcom inovatívnych produktov pre inštaláciu audio vizuálnych produktov. Produkty Vision sa vyznačujú rýchlou, jednoduchou inštaláciou a kvalitným prevedením.

blog-listing-image

Spoločnosť Avocor je výrobca interaktívnych displejov, ktoré sa vyznačujú inovatívnym dizajnom,  funkcionalitou a jenduchosťou používania. Displeje získali niekoľko medzinárodných ocenení.

Evoko logo

Švédska spoločnosť Evoko je výrobca inovatívneho rezervačného systému a audiokonferencie. Jednoduché a cenovo prijateľné riešenie pre širokú oblasť použitia.

Faronics logo

Spoločnosť Faronics je svetový líder v softvérových riešeniach, ktoré umožňujú správu, zabezpečenie, kontrolu a stálosť počítačových prostredí.

SMS logo

Švédska spoločnosť Smart Media Solutions je popredným výrobcom audio vizuálneho inštalačného príslušenstva. V portfóliu nájdete  napr. držiaky pre projektory, displeje, interaktívne displeje, videokonferencie, atď.

Luidia logo

Americká spoločnosť Luidia je svetový líder v interaktívnych a dáta zachytávajúcich technológiách. Založená v roku 2003 a zameraná na poskytovanie inovatívnych riešení pre korporátny a školský segment.

Corinth logo

Začínajúca Česká spoločnosť  Corinth je vydavateľom vzdelávacieho obsahu. Parí medzi svetovú špičku vo vytváraní 3D obsahu, ktorý zobrazuje svet okolo nás

© 2017 eTechnology